Zamknij

Anna Lewandowska pokazała cellulit: "Cellulite and me". Widać coś?

05.08.2020 12:21
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska mocno wzięła się za powrót do formy po porodzie i w ramach swojego wyzwania odbywa treningi na żywo. Mimo wszystko przyznaje, że nie jest już tak łatwo. Teraz pokazała, że zmaga się także z cellulitem.

Anna Lewandowska w maju urodziła drugie dziecko - córkę Laurę. Jak to bywa dla mamy tuż po porodzie, musiała dać sobie czas na powrót do sprawności sprzed ciąży. Mimo to, że na co dzień przed ciążą Ania intensywnie ćwiczyła, to jednak po porodzie jej ciało nie daje się tak szybko przestawić na dawne tory. Trenerka Polek często pokazywała, że ona również, jak każda kobieta, nie ma czasem siły na treningi, a jej wygląd nie zawsze jest taki, jakby chciała. Choć wielu kobietom wydaje się, że Lewandowska nie ma żadnych urodowych mankamentów, Ania wyjawiła, że ma podwójny podbródek, a teraz pokazała też cellulit.

Anna Lewandowska wyretuszowała brzuch? Zdradziło ją zdjęcie Roberta

Ania Lewandowska pokazała Cellulit

Trenerka pochwaliła się zdjęciem z odsłoniętymi udami, na których widać nieco nierówności. Trzeba się jednak mocno przyjrzeć, by coś zauważyć.

Czy coś widać? Internautki komentują:

"Ja tam widzę zarąbiste nogi a nie cellulit", "Ania piękna nawet z cellulitem, chociaż ciężko znaleźć". Jedna z komentujących przyznaje, że docenia Anię za jej naturalność.

"Uwielbiam to, co Pani robi, Aniu. Piękna kobieta po ciąży pokazująca jak powoli wracać do formy po ciąży - a nie idealne ciałko na drugi dzień po porodzie, wiele kobiet doświadcza depresji ponieważ media kreują perfekcje" - zauważa fanka.

Jednak nie wszyscy uważają, że Lewandowska lubi pokazywać swoje niedoskonałości i jest tak naturalna. Ostatnio na przykład zarzucili trenerce, że retuszuje zdjęcia, żeby mieć płaski brzuch. Innym razem, że jej fotki z rozczochranymi włosami i czerwoną buzią są na pokaz - właśnie po to, by Ania była "swoja" dla kobiet, którym oferuje treningi, diety i kosmetyki.

RadioZET.pl/AS