Zamknij

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Fanki są zachwycone

Judyta Wanicka
14.11.2019 14:57
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcia, na którym widać jej ciążowy brzuszek. Trenerka jest w czwartym miesiącu ciąży, a wypukłości są już widoczne gołym okiem. Anna Lewandowska promuje nowy zestaw ćwiczeń dla kobiet w drugim trymestrze ciąży.

Anna Lewandowska jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży. Robert Lewandowski przekazał dobra nowinę w widowiskowy sposób, robiąc wymowną cieszynkę podczas meczu Bayernu Monachium z Olimpiakosem Pireus. Wkrótce Lewandowscy potwierdzili ciążę w mediach społecznościowych. Anna Lewandowska nie ukrawa brzuszka tak jak robiła to w pierwszej ciąży. Właśnie opublikowała kolejne zdjęcie, na którym widać pierwsze krągłości.

Anna Lewandowska w drugiej ciąży. Robert Lewandowski ujawnił szczegóły

Anna Lewandowska w 4. miesiącu ciąży. Pokazała zdjęcie brzucha

Anna Lewandowska pochwaliła się brzuszkiem na Instagramie. Żona Roberta wkroczyła w drugi trymestr ciąży. Z tej okazji ułożyła specjalny zestaw ćwiczeń dla kobiet w czwartym miesiącu ciąży. To właśnie wtedy przyszłym mamom mijają poranne nudności, a nadmierna senność ustępuje miejsca wzmożonej energii do działania. Trenerka zachęca fanki, by wykorzystały ten moment i nie rezygnowały z aktywności fizycznej.

Trening w II trymestrze ciąży. Mam jeden, ale za to mocny argument, na to, dlaczego NIE warto rezygnować z aktywności fizycznej w ciąży. Odpowiednio dobrane i bezpieczne treningi niebywale korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. To już zostało udowodnione. Podkreślam, że dzięki aktywności fizycznej podczas ciąży powrót do formy po jej zakończeniu jest znacznie szybszy i przyjemniejszy. WARUNEK - brak przeciwwskazań lekarza - pisze Anna. Lewandowska.

Ciążowy brzuszek Anny Lewandowskiej jest wprawdzie niewielki, ale da się go już zauważyć pod obcisłym ubraniem. Fanki gratulują trenerce wyśmienitej formy.

Jaka Pani piękna i promienna. Ciąża służy. 

Śliczny brzuszek.

Przepięknie wyglądasz. Każda przyszła mama może Tobie zaufać, będzie w najlepszych rękach.

Zdjęcie ciężarnej Anny Lewandowskiej polubiły również gwiazdy, m.in. Lara Gessler, Maffashion i Dominika Gwit.

Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży

Anna Lewandowska działa w myśl, że ciąża nie jest chorobą i o ile nie jest zagrożona, nie powinna być powodem rezygnacji z ćwiczeń. Gwiazda stara się być aktywna cały czas i do tego samego namawia inne ciężarne kobiety. Na własnym przykładzie udowadnia, że nie ma się czego bać. Na Instastory pokazuje zdjęcia po solidnym wysiłku, na których pozuje zlana potem.

Trening zrobiony! Co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku! Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmu przyszłej MAMY, POD DANY TRYMESTR - napisała pod swoim pierwszym zdjęciem "z brzuszkiem".

RadioZET.pl/jw