Zamknij

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek w bikini. "Ale promieniejesz"

Sylwia Wamej
09.01.2020 13:37
Anna Lewandowska
fot. Face to Face/ Reporter/ East News

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Trenerka coraz chętniej eksponuje ciążowe kształty. Ostatnio pokazała zmysłowe zdjęcie w kostiumie kąpielowym, eksponujące ciążowe  kształty.

Anna Lewandowska w bikini. Fani zachwyceni

Anna Lewandowska niedługo zostanie mamą po raz drugi. Ukochana Roberta Lewandowskiego coraz odważniej eksponuje ciążowe kształty. Ostatnio opublikowała fotografię z grudniowego urlopu na Malediwach, na której pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym z wyraźnie zaokrąglonym już brzuszkiem. Gwiazda we wpisie namawia do aktywności fizycznej w ciąży.

"Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań - warto trenować!
Nadal mnóstwo z Was pyta o rodzaj treningów podczas ciąży. Jakie wykonywać treningi, które można wykonywać, a których nie, jak długo i czy w ogóle można trenować, będąc w drugiej połowie ciąży" - pisze Anna Lewandowska.

Fani zachwyceni figurą Anny Lewandowskiej. Zdjęcie skomentowała m.in. Małgorzata Socha

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy komplementują  zdjęcie w kostiumie kąpielowym Lewandowskiej. Figurą Lewandowskiej zachwycają się m.in. Małgorzata Socha, Viola Piekut czy Joanna Opozda. Poza tym jak zawsze nie zabrakło komplementów innych, zwykłych kobiet, dla których Lewandowska jest wielką inspiracją. "Piękna", "Anka, przepięknie wyglądasz", "jaka piękna mamusia" - komentują.

Dla Anny i Roberta Lewandowskich to będzie wyjątkowy rok. Para po raz drugi przywita na świecie maleństwo. Anna i Robert Lewandowscy wspólnie wychowują 2,5 letnią Klarę, która jest oczkiem w głowie rodziców.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW