Zamknij

Anna Lewandowska pokazała czułe zdjęcie z córeczką Laurą. "Taki okruszek, słodki, pachnący" [FOTO]

Sylwia Wamej
01.06.2020 13:52
Anna Lewandowska pokazała czułe zdjęcie z córeczką Laurą  "Taki okruszek, słodki, pachnący"
fot. Face to Face/ Reporter/ East News

Anna Lewandowska niedawno po raz drugi została mamą. Trenerka opublikowała urocze zdjęcie, na którym tuli i całuje maleńką córeczkę - Laurę. Fani są zachwyceni.

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie, na którym tuli i całuje Klarę

Anna Lewandowska na początku maja przywitała na świecie drugą córeczkę - Laurę. Mimo zmęczenia przy opiece nad maleństwem, Lewandowska w roli mamy sprawdza się świetnie. Od czasu do czasu funduje swoim fanom na Instagramie urocze kadry ze swoimi pociechami.

Tym razem opublikowała zdjęcie z maleńką Laurą na rękach, którą tuli i całuje. Fanki Lewej są zachwycone tym słodkim obrazkiem. W komentarzach nie zabrakło wielu ciepłych słów czy emotikonek serduszek i uśmiechniętych buziek.

"Anka nie kuś aż mi się 3-ciego zachciało! Taki okruszek słodki pachnący ❤️ piękne Wy"," słodycze", "słodziaki" - piszą obserwatorki Lewandowskiej.

Wiadomość o tym, że Anna Lewandowska urodziła, pojawiła się 6 maja. W przeciwieństwie do pierwszego porodu, drugi przebiegł szybko i sprawnie, o czym poinformowała mama trenerki- Maria Stachurska.

"Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi" - mówiła jakiś czas temu pani Maria w rozmowie z PAP.

Anna Lewandowska opowiedziała o porodzie Laury

Anna Lewandowska w jednym z programów TVN zdradziła, że poród Laury trwał jedynie 30 minut.

"Poród trwał około 30 minut. Nie korzystałam z żadnego znieczulenia” - mówiła Anna Lewandowska.

Trenerka  zdradziła też, że z rodzeństwa cieszy się starsza córeczka - Klara Lewandowska.

„Paradoksalnie sprzyjała nam pandemia, bo całą trójką byliśmy razem przez ponad dwa miesiące. To był czas w 100 proc. dla rodziny. Klara już od dawna nie mogła się doczekać siostrzyczki. Teraz co chwila sprawdza, co robi miesięczna Laura, całuje ją i przytula”- mówiła Anna Lewandowska w rozmowie z "Party".

Zagłosuj

Śledzisz wydarzenia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW