Zamknij

Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy w ciąży. Fani: "Mama w ciąży, ale daje radę"

Sylwia Wamej
07.02.2020 16:15
Anna Lewandowska
fot. Viphoto/East News

Anna Lewandowska zapowiedziała niedawno, że zamierza odpocząć, będąc w drugiej ciąży. Trenerka nie odpoczywa  jednak od mediów społecznościowych. Na swoim Instagramie opublikowała wideo z obozu sportowego Camp by Ann. Fanki są pod wrażeniem jej formy i niesamowitej energii.

Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy w ciąży

Anna Lewandowska w drugiej ciąży jest niezwykle aktywna. Gwiazda zapowiedziała niedawno, że zamierza w końcu odpocząć. Lewandowska nie zamierza jednak rezygnować z mediów społecznościowych. Właśnie opublikowała energiczny filmik z obozu Camp by Ann.

"No Koooocham. Filmik odzwierciedla co dokładnie dzieje się na Camp by Ann.
Mam nadzieję, że zmotywuję Was choćby takimi nagraniami do treningów i zdrowego trybu życia" - napisała Anna Lewandowska. Warto podkreślić, że wspomniany obóz był dość niedawno, a na wideo widzimy Annę Lewandowską w zaawansowanej już ciąży.

Fanki są pod wrażeniem niezwykłej energii i formy Lewandowskiej

Fanki w komentarzach gratulują Lewandowskiej niezwykłej energii oraz formy.

"Niesamowite jest to co się tam dzieje. Fantastyczna atmosfera, niesamowici ludzie, wspaniały team. Widać, że robisz to z sercem i pasją. Dzięki za wszystko, cieszę się że motywujesz nas każdego dnia", No to się działo! Mama w ciąży, ale daje radę", "ja chcę tam wrócić" - piszą fanki.

Anna Lewandowska już niebawem zostanie po raz drugi mamą. Gwiazda i jej mąż - Robert Lewandowski póki co nie zdradzili płci maluszka.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW