Zamknij

Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy z Klarą. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni" [FOTO]

27.01.2021 20:00
Anna Lewandowska
fot. Face to face/ Reporter/ East News

Anna Lewandowska jest mamą dwóch córeczek: Klary i Laury. Starsza latorośl, 3-letnia Klara lubi ćwiczyć razem ze słynną mamą. Starsza córka Lewandowskich miłość do sportu wyssała z mlekiem matki i często towarzyszy swoim rodzicom podczas treningów. Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z sali treningowej razem z Klarą.

Anna Lewandowska mimo dwóch ciąż wygląda świetnie. Trenerka nie ukrywa jednak, że bardzo dużo ćwiczy. Zresztą od lat Lewandowska związana jest ze sportem. Czyżby w ślady słynnych rodziców szła Klara Lewandowska? Jakiś czas temu Robert Lewandowski opowiadał, że mała Klara sama chce ćwiczyć z rodzicami.

Zobacz też: Anna Lewandowska miała szczękościsk. Jej zeznania w sprawie przeciw menedżerowi wyszły na jaw

Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy z Klarą. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni" [FOTO]

"Czasami jak siedzimy z Anią, jesteśmy zmęczeni i Klara nam rzuci hasło, że chce trenować i mamy iść na siłownię, to mamy problem, jak to rozwiązać. Są śmieszne sytuacje.Chyba tak jest, że dzieci często są odbiciem rodziców. Wydaje mi się, że mogła się napatrzeć, jak ja czy Ania trenujemy i pewnie sama zaczęła to robić z chęcią" - opowiadał sportowiec w rozmowie w "Faktach po faktach".

Anna Lewandowska co jakiś czas pokazuje na Instagramie, jak mała Klara ćwiczy z mamą. Nie inaczej było i tym razem. Trenerka pokazała zdjęcie z sali treningowej, na której towarzyszy jej oczywiście starsza córeczka. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni" - skomentowała Lewa.

Fani w komentarzach żartują, że dziewczynka miłością do sportu zaraziła się już w brzuchu u mamy. "Już w brzuchu się zaraziła", "cudna Klarcia", "cudowne, matka i córka. Następczyni rośnie" - komentowali fani. Niewykluczone, że do sportowego teamu już za kilka lat dołączy najmłodsza latorośl Lewandowskich - kilkumiesięczna Lara.

RadioZet.pl