Zamknij

Anna Lewandowska pokazała, jak trenuje w 8. miesiącu ciąży. Jedno z ćwiczeń zaniepokoiło fanów

Patrycja Chudolińska
10.03.2020 16:10
Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie odpuszcza treningów nawet w 8. miesiącu ciąży. Żona Roberta Lewandowskiego pokazała, jakie ćwiczenia może wykonywać kobieta w tak zaawansowanym stanie.

Anna Lewandowska trenuje w 8. miesiącu ciąży

Anna Lewandowska już niebawem po raz drugi zostanie mamą. Trenerka nie rezygnuje jednak z aktywności fizycznej. Regularnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie zmianami w swojej diecie i treningach. Ostatnio opublikowała nagranie, na którym pokazuje, jak ćwiczyć w 8. miesiącu ciąży.

- Zachęcam wszystkie przyszłe mamusie do prowadzenia aktywnego trybu życia (jeśli tylko lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań). Proponowane ćwiczenia wykonuję w 8. miesiącu ciąży. Pamiętaj, aby obciążenie treningowe zawsze dostosowywać do swojego samopoczucia i wielkości brzuszka - napisała w opisie pod nagraniem.

"Lewa" prezentuje m.in. ułatwione pompki dla ciężarnych, przysiady i wykroki.

Internautka krytykuje ćwiczenie Anny Lewandowskiej

Pod postem Anny Lewandowskiej pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Większość fanek dziękuje trenerce za jej instruktaże i inspiracje. Jedna z internautek negatywnie odniosła się do pierwszego wykonywanego przez Anię ćwiczenia.

Pierwsze ćwiczenie... nie daj Boże, jakaś dziewczyna to zrobi... i poleci na brzuch... chyba takich się nie powinno robić. Przerażające - napisała w komentarzu.

Anna Lewandowska szybko odpowiedziała, rozwiewając obawy fanów.

Nieee, stabilizacja na kolanach, szeroki rozstaw ramion, tu pracuje tylko obręcz barkowa. Proszę pamiętać, że kobieta w ciąży również może spaść ze schodów... Uważnym trzeba być wszędzie... - podsumowała.

Co sądzicie o treningach proponowanych przez Annę Lewandowską?

RadioZET.pl/PCh