Zamknij

Anna Lewandowska pokazała niespodziankę od Roberta. Piłkarz udekorował dom na powitanie Laury [FOTO]

Judyta Wanicka
08.05.2020 10:26
Anna Lewandowska
fot. Instastory:@ annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami. 6 maja na świat przyszła ich córka Laura. Drugie dziecko pary zostało powitane z prawdziwą pompą. Robert przygotował dla Anny i Laury bajeczną niespodziankę. 

Anna i Robert Lewandowscy powitali na świecie drugie dziecko. Córka Laura przyszła na świat 6 maja 2020. Pękający z dumy Robert pokazał zdjęcie córki na Instagramie, a dobę później Laura została oficjalnie przedstawiona na profilu Anny Lewandowskiej.

Trenerka i dziecko wróciły już do domu i czują się znakomicie. Z informacji przekazanych przez Marię Stachurską wynika, że drugi poród Anny Lewandowskiej odbył się szybko i bez problemów. Dziewczynka przyszła na świat nad ranem, a cała akcja porodowa trwała 40 minut. Inaczej było w przypadku narodzin Klary. Anna rodziła pierwszą córkę prawie 30 godzin i pojawiły się komplikacje

Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie Laury po porodzie. Fani oczarowani 

Anna i Robert Lewandowscy powitali Laurę w domu 

Anna Lewandowska pochwaliła się niespodzianką, jaką Robert przygotował na powitanie Laury. Gdy trenerka weszła z małą do domu, jej oczom ukazały się okazałe bukiety kwiatów i wielki napis "Laura" ułożony z nadmuchanych liter. W centrum bajecznych ozdób znalazła się modna obecnie kołyska w kształcie kosza. Robert ustawił przy niej pęk czerwonych róż i balony w kształcie serduszek. 

1
fot. Instastory:@annalewandowskahpba
2
fot. Instastory:@annalewandowskahpba
Zagłosuj

Podoba ci się imię Laura?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw