Zamknij

Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie Laury po porodzie. Fani oczarowani

Patrycja Chudolińska
07.05.2020 09:38
Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska zdecydowała się opublikować pierwsze zdjęcie Laury. Druga córeczka trenerki przyszła na świat w środę 6 maja 2020. Urocza fotografia bardzo przypadła do gustu jej fanom.

Anna Lewandowska powitała na świecie swoją drugą pociechę. Informację o narodzinach córeczki przekazał mąż trenerki, Robert Lewandowski. Piłkarz pokazał zdjęcie z noworodkiem. W trakcie ciąży gwiazdorska para nie zdecydowała się zdradzić, czy spodziewa się chłopca, czy kolejnej dziewczynki. Fani podejrzewali, ze będzie to pierwszy syn piłkarza. Spekulacje okazały się mylne. Robert Lewandowski zdradził, że witają na świecie Laurę.

Anna i Robert Lewandowscy mają już córkę, Klarę. Dziewczynka kilka dni temu świętowała swoje 3. urodziny. Z pewnością nie mogła się doczekać aż w końcu zostanie starszą siostrą. Ania Lewandowska mocno dba o prywatność swoich dzieci. Do tej pory nie pokazała twarzy Klary bezpośrednio - na publikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach widzimy głównie jej profil. Podobnie będzie z małą Laurą.

Anna Lewandowska urodziła! Jest ZDJĘCIE drugiego dziecka pary

Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie Laury

Już po pierwszym zdjęciu możemy przypuszczać, że wizerunek drugiej córki Anny Lewandowskiej będzie tajemnicą. Trenerka opublikowała fotkę Laury zrobioną w szpitalu. Na uroczym ujęciu widzimy jedynie rączkę i kawałek buzi noworodka.

- Laura! Kochani, dziękujemy za tysiące wiadomości. Od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super - dodała Anna Lewandowska w opisie.

Internauci zalali trenerkę gratulacjami. Fotografia małej Laury przypadła im do gustu.

- Ajjj, jakie słodkie zdjęcie! Zdrówka dla Was.

- Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki - czytamy w komentarzach.

My również gratulujemy.

RadioZET.pl/PCh