Zamknij

Anna Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Fani gratulują formy [FOTO]

Judyta Wanicka
11.05.2020 10:13
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała się pierwszy raz po porodzie. Żona Roberta Lewandowskiego 6 maja urodziła córkę. Trzy dni później fani mieli okazję zobaczyć pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej po narodzinach Laury. 

Anna Lewandowska opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Żona Roberta Lewandowskiego pokazała się zaledwie trzy dni po narodzinach córki Laury. Obie dość szybko wróciły do domu. Anna zdążyła już pochwalić się pierwszym zdjęciem Laury z Klarą, a także pokazać się fanom na Instagramie. 

Drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich - córka Laura, przyszła na świat w środę, 6 maja 2020 roku. Mama trenerki, Maria Stachurska, poinformowała, że poród przebiegł szybko i bez komplikacji. Akcja trwała 40 minut, a dziecko urodziło się tuż po 9.00 rano. Radosną nowinę jako pierwszy przekazał Robert Lewandowski. Kapitan polskiej reprezentacji zamieścił zdjęcie z córką na Instagramie i zdradził, że dziewczynka otrzymała imię Laura. Dobę później na profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się pierwsze zdjęcie Laury. 

Anna Lewandowska pokazała niespodziankę od Roberta. Piłkarz udekorował dom na powitanie Laury [FOTO]

Anna Lewandowska na pierwszym zdjęciu po porodzie

Anna Lewandowska powoli dochodzi do siebie po porodzie. Jak widać, idzie jej to bez większego problemu, by już trzy dni po narodzinach Laury w świetnej formie pokazała się na Instagramie. Gwiazda nie urywa, że obecność drugiego dziecka wprowadziła spory zamęt w domu. Anna ma za sobą pierwsze nieprzespane noce. Mimo to, jak na pierwsze dni, prezentuje się wyjątkowo korzystnie.

Żona Lewego rzecz jasna jeszcze nie wróciła do treningów, ale jest już aktywna na Instagramie. Pod pierwszym zdjęciem po porodzie Anna Lewandowska przypomniała fankom o ćwiczeniach i jak zawsze zapewniła odpowiednią dawkę motywacji.

Kochani...tak, mam niemałą rewolucję w domu, ale pomyślałam, że dziś nie może mnie przy Was zabraknąć.  Z łezką w oku, kończymy nasze wspólne wyzwanie 38 dni -> #TRAINATHOME. Zazwyczaj to ja staram się być Waszym MOTYWATOREM, ale to wyzwanie pokazało, że Wy też jesteście nim dla mnie! Mimo niepełnego zaangażowania, jestem totalnie naładowana POZYTYWNYMI emocjami! Waszymi EMOCJAMI! Co prawda na raty, ale przeanalizowałam większość Waszych postów - napisała żona Roberta. 

Fanki są zachwycone wyglądem Anny Lewandowskiej tuż po porodzie. W komentarzach posypały się komplementy.

Ślicznie wyglądasz!

Wyglądasz świetnie, może i zmęczona, ale szczęśliwa. Wszystkie dobrego, kochana!

WOW, masz power! Jesteś moją największą motywacją - piszą w komentarzach fanki. 

Zagłosuj

Ćwiczysz z Anną Lewandowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw