Zamknij

Anna Lewandowska pokazała półroczną Laurę. Fani w szoku: "Kiedy ona tak wyrosła?!" [FOTO]

05.11.2020 15:09
Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z Laurą. Najmłodsza córka trenerki i Roberta Lewandowskiego skończyła właśnie sześć miesięcy. Jak obecnie wygląda Laura Lewandowska? 

Anna Lewandowska w maju urodziła drugie dziecko. Trenerka i jej mąż Robert Lewandowski powitali na świecie córkę, która otrzymała imię Laura. Dziewczynka chowa się zdrowo i rośnie jak na drożdżach. Fani nie kryli zdumienia, gdy po dłuższej przerwie Anna Lewandowska pokazała ją na Instagramie. Wielu fanów nie mogło uwierzyć, że najmłodsza córka polskiej "power couple" ma już pół roku. 

Lewandowscy do tej pory nie zdradzili fanom, jak wygląda twarz małej Laury. Oficjalnie tajemnicą pozostaje również wizerunek trzyletniej Klary Lewandowskiej, która nadal fotografowana jest w taki sposób, by nie było widać jej z przodu. Choć Anna coraz odważniej pokazuje dzieci w mediach społecznościowych, zapewnia, że jeszcze długo nie odsłoni ich twarzy. Jak powiedziała w jednym z wywiadów, zrobi to jedynie na wyraźną prośbę dziewczynek. Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła i na przykład po latach ktoś się z niej śmieje - wyjaśniła.

Anna Lewandowska na odważnym zdjęciu. Zrobiła je dwa dni przed narodzinami Laury

Anna Lewandowska pozuje z córką. Laura ma już pół roku 

Żona Roberta Lewandowskiego ostatnio nie miała za dobrej passy w social mediach. Internauci zgłaszali pretensje, że Lewa nie wspiera protestów kobiet przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. W dodatku zarzucano jej promowanie fałszywego obrazu ciała po ciąży i wpędzanie młodych matek w kompleksy. Po ostatnich starciach z internautkami trenerka postanowiła nieco ocieplić wizerunek, wstawiając zdjęcie z córką. Poza tym miała ku temu ważny powód. 

Nasza Calineczka. Laurka, już prawie pół roku z nami - obwieściła gwiazda.

W komentarzach rozległy się głosy zachwytu, a zarazem zdumienia, że młodsza siostra Klary jest już taka duża. 

Ale wyrosła. Cudze szybko rosną. A Ania jak 20-latka!

Pół roku? Wow, ale zleciało. 

Ojej, kiedy ona tak wyrosła?! A jeszcze tak niedawno pokazywałaś kruszynkę w koszyku. Cudna jest!

Też jesteście zaskoczeni, że od narodzin najmłodszej latorośli Lewandowskich minęło już tyle czasu? 

Anna Lewandowska skrytykowana za przerabianie zdjęć. Cięta riposta w stronę internautki