Zamknij

Lewandowska w skąpym kostiumie kąpielowym. Fani: "Jaki tyłek!" [FOTO]

10.07.2020 15:57
Anna Lewandowska w bikini
fot. Piotr Matusewicz/East News

Anna Lewandowska niedawno została mamą, ale figury nadal można jej zazdrościć. Pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym, które rozpaliło internautów.Fani żony Roberta Lewandowskiego nie ukrywają, że wygląda bosko. W komentarzach prześcigali się w komplementach.

Anna Lewandowska od lat nie jest już traktowana jako popularna żona największej gwiazdy polskiej piłki nożnej Roberta Lewandowskiego. Co więcej, Ania jest postacią nie mniej popularną, stanowiącą wzór dla wielu Polek. Trenerka połączyła pasję do zdrowego stylu życia ze smykałką do interesów i obecnie jest jedną z najpopularniejszych celebrytek i bizneswoman w kraju, liczącą się także poza jego granicami. Nie może także narzekać na szczęście w życiu prywatnym.

Anna Lewandowska w maju 2020 roku po raz kolejny została mamą. Poród i narodziny drugiej córeczki trenerki i piłkarza były jednym z najważniejszych medialnych tematów medialnych. Szczęśliwi rodzice chętnie dzielą się swoją radością z internautami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ania nie ukrywała także, że po porodzie stara się powrócić do doskonałej formy fizycznej i zadbać o swoje ciało. Efekty pracy są spektakularne i zachwycają fanów. Teraz "Lewa" postanowiła pochwalić się zdjęciem w kostiumie kąpielowym, które wielu osobom zaparło dech w piersiach. Ciężko uwierzyć, że po porodzie tak szybko uzyskała takie efekty.

 Lewandowska pokazuje nieprawdę i wpędza matki w kompleksy? Po zdjęciach paparazzi zawrzało

Anna Lewandowska w bikini. Po porodzie zachwyca figurą

Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z zagranicznych wakacji, na których przebywa od kilku dni. Trenerka korzysta z doskonałej pogody, co pokazała dobitnie na fotografii. Możemy podziwiać ją w odważnym, głęboko wyciętym kostiumie kąpielowym. Przy okazji podzieliła się jadłospisem, który pozwala uzyskać jędrne pośladki. Nie ma wątpliwości, że figura "Lewej" może budzić podziw. Świadczą o tym komentarze, w których fani prześcigają się w komplementach.

- Jaki tyłek! Chyba muszę znów zacząć ćwiczyć.

- Boska.

- Ogień - zachwycali się użytkownicy Instagrama.

A jak wam podoba się sylwetka Ani?