Zamknij

Anna Lewandowska pokazała stare zdjęcie z Robertem

Redakcja
26.02.2018 11:26
Anna i Robert Lewandowscy
fot. FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Ania Lewandowska pokazała na Instagramie starą fotkę ze wspólnych ćwiczeń z Robertem. Internauci z pewnością zwrócili uwagę na nietypową pozę pary.

Na zdjęciu para prezentuje wspólne ćwiczenia. Ania robi brzuszki, wisząc na biodrach Roberta, podczas gdy on wisi na drążku i do tego podciąga się, walcząc nie tylko z ciężarem własnego ciała, ale i ciała uczepionej do niego Ani. Fotka wykonana została pięć lat temu, co Lewandowska skomentowała krótkim „Stare, ale jare”. Jak wiadomo, od tamtej pory w życiu Roberta i Ani zmieniło się sporo (ślub i dziecko), jednak nadal znajdują ogromną radość w swoim sportowym stylu życia i przez cały czas zdobywają jeszcze większą popularność.

1

Pozostaje życzyć im jeszcze wiele lat, podczas których dzielić się będą wspólną pasją i miłością do sportu, która łatwa nie jest i wymaga wielu poświęceń. Kilka dni temu Ania napisała o tym w bardzo szczerym poście na swoim blogu. Trenerka przyznała, że choć w życiu często popełniamy błędy, to jednak można z nich wyciągnąć wiele pozytywnych rzeczy.

„Zrozumiałam [...], że błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi; Że ktoś, kto nic nie robi, niczego się nie nauczy; Że jeśli ktoś uważa, że nie popełnia błędów, to żyje w świecie iluzji i samozachwytu albo nie stara się wystarczająco, bo robi zbyt łatwe rzeczy [...] Że im szybciej wyciągnie się wnioski, tym szybciej zabezpieczy się przed popełnieniem tego samego błędu po raz kolejny” — napisała.

Zgadzamy się w pełni!

RadioZET.pl/SA