Zamknij

Lewandowscy pokazali twarz Klary. Fani: "Podobna do Roberta"

Judyta Wanicka
07.11.2019 17:40
Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opublikował zdjęcie, na którym widać twarz 2-letniej Klary Lewandowskiej. Wygląd dziewczynki powoli przestaje być tajemnicą. Fani ujrzeli już na tyle dużo, by stwierdzić, że Klara Lewandowska jest podobna do Roberta. Nowe zdjęcie córki Lewandowskich wywołało sensację na Instagramie.

Jak wygląda twarz Klary Lewandowskiej - ta kwestia ciekawie chyba wszystkich fanów Anny i Roberta Lewandowskich. Dwulatka jest jednym z najbardziej znanych dzieci w polskim showbiznesie, lecz do tej pory nikt w sieci nie widział jej z przodu. Rodzice dbają, by jej wizerunek nie wyciekł do mediów. Kiedyś przez przypadek twarzy Klary pokazała Marina, ale zdjęcie zdążyli zobaczyć nieliczni, bo natychmiast zniknęło z Instastory.

Anna Lewandowska w drugiej ciąży. Robert Lewandowski ujawnił szczegóły

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna Lewandowska jest w ciąży. Trenerka spodziewa się drugiego dziecka, co już potwierdziła razem z Robertem, publikując pierwsze zdjęcie z brzuszkiem. Być może para uznała, że druga ciąża to dobry moment, by w końcu ujawnić przed światem wygląd córki. Na profilu Anny pojawiło się zdjęcie, na którym widać już całkiem spory fragment twarzy Klary.

Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy. To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego. Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze. Buziaki dla wszystkich, a w szczególności przesyłam buziaki dla innych przyszłych mam - napisała w imieniu rodziny trenerka.

Na zdjęciu widać, że Klara zdążyła już wyrosnąć na sporą pannę. Fani są zachwyceni dziewczynką i nie mogą wyjść z podziwu, jak bardzo jest urocza.

Aniu, w końcu Klarcię widać!

Jesteście piękni! A Klarcia jaka śliczna!

Niektórzy dostrzegli nawet podobieństwo Klary do Roberta.

Podobna do Roberta. ŚLICZNA!!!!

Coś widzę, że Klarcia to cały Robert.

RadioZET.pl/jw