Zamknij

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury. Dziewczynka ma już tydzień [FOTO]

Judyta Wanicka
13.05.2020 10:29
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Laury. Córka Roberta przyszła na świat przed tygodniem. Jak wygląda Laura Lewandowska? Nowe zdjęcie na Instagramie zachwyciło fanów. 

Anna Lewandowska opublikowała nowe zdjęcie, na którym widać twarz Laury. Dziewczynka jest na świecie od tygodnia i już kilkukrotnie można było ją zobaczyć na Instagramie. Anna zamieściła pierwsze zdjęcie zaraz po wyjściu ze szpitala. Potem pochwaliła się wspólną sesją Laury i Klary. Najnowsza fotografia jest wyjątkowa, bo widać na niej nie tylko Laurę, ale także luksusowe mieszkanie Lewandowskich. 

Drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich - córka Laura, przyszła na świat w środę, 6 maja 2020 roku. Mama trenerki, Maria Stachurska, poinformowała, że poród odbył się szybko i bez komplikacji. Akcja trwała 40 minut, a dziecko urodziło się tuż po 9.00 rano. Radosną nowinę jako pierwszy przekazał Robert Lewandowski. Kapitan polskiej reprezentacji zamieścił zdjęcie z córką na Instagramie i zdradził, że dziewczynka otrzymała imię Laura. Dobę później na profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się pierwsze zdjęcie dziewczynki. 

Anna Lewandowska pochwaliła się figurą po porodzie."Nogi jak sarenka" [FOTO]

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury 

Druga córka Anny i Roberta skończyła tydzień. Z tej okazji trenerka podzieliła się z fanami rzadkim widokiem. Na zamieszczonej fotografii pojawiła się śpiąca Laura. Dziewczynka słodko drzemie w koszu Mojżesza - supermodnym akcesorium dla dzieci, które służy za łóżeczko. Uwagę przykuwa nie tylko fragment twarzy Laury, ale także wnętrze domu roztaczające się na drugim planie.  

Do tej pory Anna i Robert dość oszczędnie pokazywali swoje włości. Okazuje się, że para zakochała się w ekologicznych trendach i wyposażyła salon w drewniane meble. Dominuje stonowana kolorystyka z przewagą beżu i kremowej bieli. Koszyk Laury również stanowi stylowy element i, jak widać, idealnie wpisuje się w koncepcję wystroju.

Zagłosuj

Podoba ci się mieszkanie Lewandowskich?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw