Zamknij

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie Klary przy dziecięcym łóżeczku. "Nie może się doczekać"

Patrycja Chudolińska
24.04.2020 21:45
Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska oczekuje przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. Braciszka lub siostrzyczki nie może doczekać się także 2-letnia Klara. Trenerka pokazała urocze zdjęcie swojej pociechy przy dziecięcym łóżeczku.

Anna Lewandowska jest w ciąży. Trenerka i jej mąż Robert Lewandowski spędzają wspaniałe chwile oczekiwania na maleństwo w domowej kwarantannie. Pandemia koronawirusa z pewnością pozmieniała część ich planów, jednak małżonkowie starają się nie denerwować i szukać przyjemnych momentów w tej trudnej codzienności.

W piątek Ania Lewandowska opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie swojej córki, Klary. Starsza pociecha najwyraźniej nie może doczekać się przyjścia na świat rodzeństwa. Na fotografii widzimy, jak dziewczynka zagląda do przygotowanego dla maluszka łóżeczka.

- Ktoś tu się chyba nie może doczekać - dodała w opisie pod zdjęciem trenerka.

Anna Lewandowska jest w ciąży. Kiedy poród?

Robert i Anna Lewandowscy powitają drugą pociechę na świecie już niedługo. Niedawno trenerka wspomniała, że jest już z 9. miesiącu ciąży. Ten moment, choć z pewnością radosny, będzie dla nich również trudny - prawdopodobnie poród rodzinny nie będzie możliwy z uwagi na epidemię koronawirusa. Możliwe, że piłkarz nie będzie mógł odwiedzić żony od razu po przyjściu na świat dziecka, aby zachować niezbędne zasady bezpieczeństwa.

Para wciąż nie wyjawiła, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki - zapewne poznamy płeć drugiego dziecka Lewandowskich dopiero po porodzie. Obserwatorzy Ani Lewandowskiej na Instagramie podejrzewają jednak, że gwiazda powita na świecie syna. Wskazywać ma na to m.in. kształt brzucha.

RadioZET.pl/PCh