Zamknij

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Laurą. "Moja mała moc" [FOTO]

25.09.2020 11:02
Anna Lewandowska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Anna Lewandowska co jakiś czas pokazuje fotografie swoich pociech - córeczek Klary i Laury. Tym razem udostępniła urocze zdjęcie Laury, która skończyła już cztery miesiące. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. 

Anna Lewandowska na Instagramie chętnie pokazuje życie rodzinne.Trenerka co jakiś czas publikuje zdjęcia swoich córeczek: Klary i Laury. Młodsza pociecha Lewanowskich skończyła już cztery miesiące. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i jak określiła na najnowszym zdjęciu Anna Lewandowska jest jej "małą mocą".

Fani w komentarzach nie szczędzili ciepłych słów Annie Lewandowskiej. Anna Lewandowska w maju tego roku po raz drugi została mamą. Trenerka i jej ukochany przywitali na świecie drugą córeczkę - Laurę. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców.

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Laurą: "Moja mała moc"

Drugi poród Anny Lewandowskiej był znacznie łatwiejszy, niż pierwszy.

"Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi" - mówiła Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej w rozmowie z PAP.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl