Zamknij

Anna Lewandowska pokazała ustrojoną choinkę. Fani żartują i doceniają dystans trenerki

24.11.2020 17:26
Anna Lewandowska
fot. FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci, że uwielbia okres świąteczny i już nie może się doczekać Bożego Narodzenia. Aby przybliżyć sobie ten czas, już ustroiła choinkę. W jej wpisie nie zabrakło jednak żartobliwego tonu, a którym nawiązuje do niedawnego spotu z jej udziałem.

Anna Lewandowska podzieliła się z internautami zdjęciem ze swojego domu, na którym zaprezentowała tegoroczną choinkę. Sportsmenka nie ukrywa, że okres świąt i sam czas przygotowania do nich jest dla niej sposobem na spokój i radość, dlatego chce to przeżywać najdłużej, jak się da. Wpis kończy krótkim post scriptum, które rozbawiło internautów.

Zobacz także: Wpadka Anny Lewandowskiej na TikToku. Nie zauważyła, co ma na swetrze? [FOTO]

Ania Lewandowska doceniona za dystans

W krótkim komentarzu do zdjęcia na Instagramie Ania Lewandowska zastanawia się, czy strojenie choinki w listopadzie to nie przesada. Przekonuje jednak, że dla niej ten okres roku jest szansą na powrót do normalności, którą odebrała nam pandemia. W związku z tym w domu Lewandowskich już zagościło ubrane drzewko, a święta dla nich zaczynają się już teraz.

"Zdjęcie z choinką... W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale... czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę. A cały grudzień przeznaczymy na celebrowanie przedświątecznego nastroju szykując dom na święta, robiąc kalendarz adwentowy dla dzieci czy piekąc pierniczki. Chcę cieszyć się tym pięknym czasem najdłużej jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzanego wina" - pisze Ania. I dodaje na koniec: "Te święta będą piękne i długie jak...".

Zobacz także: Parodia reklamy Apart hitem sieci

Nie ma chyba osoby, która nie wie, skąd pochodzi ten zwrot. Chodzi o reklamę marki Apart, w której wzięła udział Lewandowska. Reklama doczekała się parodii w wykonaniu Klubu Komediowego, który wyśmiał kiczowaty charakter spotu.

Fanki od razu podchwyciły żart i zaczęły cytować kolejne wersy przeróbki. "Święta długie jak reklama Apartu. Tego mi w tym roku trzeba" - żartują.

Przypomnijmy, że "długa reklama Apartu" (i to w dosłownym ujęciu, bowiem ma ona aż cztery minuty) spotkała się z różnym odbiorem nie tylko wśród widzów, ale i w środowisku reklamowym. Krytykowano ją za infantylność, a nawet określono "zlepkiem przypadkowych ujęć". Widać jednak dzięki parodii nabrała nowego charakteru i nie grozi jej chyba znienawidzenie podobne do tego, z jakim kilka lat temu spotkał się spot jednej z sieci elektromarketów:)

RadioZET.pl/AS