Zamknij

Anna Lewandowska pokazała wzruszające zdjęcie z babcią. Tak wyglądała jako dziecko [FOTO]

Judyta Wanicka
21.01.2020 15:34
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska z okazji Dnia Babci wyciągnęła stare zdjęcie z rodzinnego albumu. Mała Ania pozuje razem z ukochaną babcią podczas spaceru. Fotografia wzruszyła fanów trenerki. Przy okazji można zobaczyć, jak Anna Lewandowska wyglądała w dzieciństwie.

Anna Lewandowska ma to szczęście, że wciąż może cieszyć się obecnością ukochanej babci. Pani Jolanta ma 85 lat i jest mamą matki Ani, Marii Stachurskiej. Wkrótce seniorka doczeka się kolejnego prawnuka - Anna Lewandowska jest w zaawansowanej ciąży i już za kilka miesięcy sprawi Klarze rodzeństwo. 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie brzuszka. Fani: "Będzie syn jak nic"

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z babcią

Anna Lewandowska złożyła pani Jolancie życzenia z okazji Dnia Babci. Do życzeń dołączyła fotografię z rodzinnego albumu. Widać na niej małą Anię na wycieczce z babcią.

Babcia Jola. Dzień Babci naszych kochanych, ciepłych, wspaniałych i jedynych. Z okazji tak pięknego święta wszystkim babciom chciałabym życzyć zdrowia, uśmiechu, pociechy i radości z wnuków i samych kolorowych dni. Moja babcia Jola - najwspanialsza nauczyła mnie wielu rzeczy. Jakie jest Wasze pierwsze wspomnienie z dzieciństwa z Waszymi babciami w roli głównej? Napiszcie i ukochajmy dzisiaj nasze babcie bardzo mocno! - napisała Anna Lewandowska.

Zdjęcie Anny Lewandowskiej z babcią podbiło serca internautów. Post w ciągu zaledwie dwóch godzin zdobył imponującą liczbę 27 tys. lajków. Internauci są pod wrażeniem świetnej formy pani Jolanty. Niektórzy dostrzegli nawet pewne podobieństwo Anny do nobliwej seniorki.

Pod zdjęciem internauci zaczęli wspominać własne babcie. Komentarz zamieściła również brat Anny Lewandowskiej, Piotr Stachurski. Jemu również zakręciła się łezka na myśl o dawnych czasach. Piękne czasy - skomentował zdjęcie. Sławna siostra odpowiedziała mu serduszkiem.

Zagłosuj

Masz jeszcze babcię?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw