Zamknij

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z dzieciństwa:" Taki ancymon był ze mnie"

28.08.2020 13:27
Anna Lewandowska
fot. Face to face/ Reporter/ East News

Anna Lewandowska zaangażowała się w kolejny projekt, o którym co prawda jeszcze nie może mówić, jednak uchyliła na Instagramie rąbka tajemnicy. Z nowym projektem wiążą się zdjęcia z dzieciństwa Lewandowskiej, które pokazała na Insta Stories. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedna z najbardziej wpływowych par w polskim show-biznesie. Trenerka m.in. publikuje książki, organizuje obozy treningowe, tworzy aplikacje i prowadzi bloga.

Teraz Anna Lewandowska zaangażowała się w kolejny projekt, o którym co prawda jeszcze mówić jeszcze nie może, jednak uchyliła rąbka tajemnicy na swoim Instagramie. Na  InstaStories wyznała, że do nowego projektu potrzebowała kilku zdjęć z dzieciństwa, które przywiozła jej mama. Ania pokazała swoim fanom, jak wyglądała w dzieciństwie.

Anna Lewandowska pokazała fotografie z dzieciństwa. Tak wyglądała, gdy była mała

Słuchajcie, właśnie na planie wybieram zdjęcia moje z młodości, dowiozła je przed chwilą moja mama. Taki ancymon był ze mnie, zobaczcie. A tutaj moja mama i brat Piotrek, tutaj my we dwójkę. I tutaj Ania taki bobasik, tutaj jeszcze grzeczny. A tutaj już małe chochliki w oczach i moja mama z Piotrusiem" - powiedziała na Insta Stories trenerka.

Anna Lewandowska
fot. Instagram.com/ Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
fot. Instagram.com/ Anna Lewandowska

Lewandowska nie ukrywa podekscytowania nowym projektem.

"Jesteśmy na planie, ale nie mogę powiedzieć jeszcze na jakim planie, bo to jest top secret project. Jeszcze tego nie zdradzę, ale będzie duże bum - zapowiedziała Anna Lewandowska.

Gwiazda w maju po raz drugi została mamą. "Lewa" na wiosnę urodziła córeczkę Laurę, jednak wygląda na to, że świetnie radzi sobie z łączeniem macierzyństwa i obowiązków zawodowych.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl