Zamknij

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary w modnej stylizacji. "A miały być piękne sukieneczki"

Sylwia Wamej
20.04.2020 18:05
Anna Lewandowska
fot. Viphoto/East News

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie Klary w modnej stylizacji. Trenerka ubolewa, że dziewczynka nie chce nosić sukienek. "Po kim ona to ma" - zastanawia się Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska pokazała Klarę w modnej stylizacji 

Anna Lewandowska niebawem po raz drugi zostanie mamą. Trenerka chętnie pokazuje w mediach społecznościowych ciążowe kształty. Lewandowska publikuje też zdjęcia starszej latorośli - Klary. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, choć słynni rodzice konsekwentnie nie pokazują twarzy dziecka. Ostatnio Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie Klary w modnej stylizacji. Trenerka ubolewa jednak, że dziewczynka nie chce nosić sukienek. "Po kim ona to ma" - zastanawia się Lewandowska.

"Ja: "Klara, to może dziś założysz sukienkę?" Klara: "Nie". A miały być piękne sukieneczki, boho style (czasami się udaje), balerinki, spineczki, opaski... A co jest? Dresy, w razie gdyby przyszło zrobić burpeesy. Po kim ona to ma?  I w sumie, dlaczego mnie to jeszcze dziwi? Jak radzicie sobie z waszymi małymi fashionistkami?" - pyta Lewandowska swoje fanki.

Anna Lewandowska po raz drugi zostanie mamą. Kiedy urodzi?

W komentarzach obserwatorki podzieliły się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi ubioru ich dzieci. Anna Lewandowska już lada moment zostanie po raz drugi mamą, jednak póki co nie zdradza terminu porodu. Fani trenerki nie znają też płci maluszka.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW