Zamknij

Anna Lewandowska i mała Klara kibicują Robertowi. W sieci pojawiło się urocze zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
18.05.2020 12:01
Anna Lewandowska i mała Klara kibicują Robertowi. W sieci pojawiło się urocze zdjęcie [FOTO]
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska kibicowała mężowi podczas pierwszego meczu po przerwie spowodowanej pandemią. W sieci pokazała urocze zdjęcie Klary, która także oglądała mecz. Córeczka Roberta Lewandowskiego w piłkarskiej koszulce roztopiła serca fanów.

Robert Lewandowski z powodu pandemii koronawirusa nie mógł czarować na boiskach niemieckiej Bundesligi. Rozgrywki zostały zawieszone, a polski piłkarz wykorzystywał czas wolny na ćwiczenia i spędzanie czasu z rodziną. Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko 6 maja, uwielbiana przez fanów Klara ma więc siostrzyczkę, a rodzice kolejny powód do radości.

Po przymusowym urlopie przyszedł czas na powrót do sportu. W niedzielę 17 maja odbył się pierwszy po przerwie spowodowanej pandemią mecz Bundesligi, a na boisku ponownie mogliśmy oglądać Roberta Lewandowskiego. Polski gwiazdor nie zawiódł i zdobył bramkę oraz dołączył do Leo Messiego i Cristiano Ronaldo, bijąc kolejny piłkarski rekord. Być może skrzydeł dodała mu żona i córeczka, które dzielnie kibicowały przed telewizorem.

Anna Lewandowska pochwaliła się figurą po porodzie."Nogi jak sarenka" [FOTO]

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary. Córka Roberta Lewandowskiego kibicowała tacie

Choć mecz, w którym na boisku wystąpił Robert Lewandowski, odbył się bez udziału kibiców, fani mogli oglądać piłkarskie zmagania w telewizji. Przed ekranem zasiadła także Anna Lewandowska, która znana jest ze wspierania męża. Towarzyszyła jej mała Klara, co szczęśliwa mama uwieczniła na zdjęciu opublikowanym na Instagramie. Dziewczynka wpatrzona była w telewizor, a na sobie miała miniaturową wersję koszulki Bayernu Monachium z numerem 9, z którym występuje jej sławny tata.

- Dzisiaj długo oczekiwany przez nas mecz Bundesligi. Inny niż zawsze. Bez kibiców na stadionach. Kto mocno kibicuje przed telewizorami? - napisała Ania.

Urocza fotografia zachwyciła fanów, którzy w komentarzach prześcigali się w prawieniu komplementów Klarze oraz jej rodzicom.

- Tatusia musi duma rozpierać.

- Klara wierna kibicka.

- Zdjęcie sztos! Jak już duża dziewczynka - czytamy.

Z pewnością Robert jest wzruszony i zachwycony postawą ukochanej córeczki.

RadioZET.pl/MF