Zamknij

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie brzuszka. Fani przewidują: "Będzie syn jak nic"

Patrycja Chudolińska
21.01.2020 12:03
Anna Lewandowska
fot. Lukasz Szelag/REPORTER

Anna Lewandowska pokazała kolejne zdjęcie brzuszka. Żona Roberta Lewandowskiego wciąż nie ujawniła, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Fani mają już jednak własne przypuszczenia.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie brzuszka

Anna Lewandowska już wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Oczekiwaniem na kolejne dziecko dzieli się z fanami na Instagramie. Publikuje coraz to nowsze zdjęcia brzuszka oraz przekazuje obserwatorom informacje na temat treningów w trakcie ciąży. Mimo sporej otwartości wciąż nie wyjawiła, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki.

Informacja o wyjątkowym czasie w rodzinie Lewandowskich została przekazana w listopadzie. Wiadomo, że Ania jest już w szóstym miesiącu ciąży. Fani zaczęli przewidywać na podstawie wyglądu brzuszka, jakiej płci będzie jej kolejny maluszek.

Anna Lewandowska urodzi chłopca?

Fani nie mają wątpliwości, że tym razem Anna Lewandowska będzie miała synka. Wróżą przede wszystkim z wyglądu brzuszka i urody mamy. Według różnych przesądów mały brzuszek, jak u Lewandowskiej, wskazuje na chłopca. Dodatkowo, gdy kobieta spodziewa się dziewczynki, dziecko "odbiera urodę mamy". Zdaniem fanów trenerka promienieje i wygląda jeszcze lepiej niż przed ciążą, co wyklucza córkę.

- Jesteś śliczna w tej ciąży!

- Ładny, okrąglutki brzusio. Dużo zdrowia!

- Będzie syn jak nic!

- Wygląda pani przepięknie - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że przewidywania fanów się sprawdzą?

Zagłosuj

Obserwujesz Annę Lewandowską na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh