Zamknij

Lewandowska pokazała urocze zdjęcie Laury. Trenowała razem z córeczką [FOTO]

Maciej Friedrich
12.06.2020 17:25
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Laury
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Lewandowska w maju po raz drugi została mamą, nie zapomniała jednak o regularnych ćwiczeniach. Okazuje się, że malutka Laura towarzyszy żonie Roberta Lewandowskiego także podczas zajęć sportowych. Ania opublikowała zdjęcie dziewczynki, które roztopiło serca fanów.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to bez wątpienia czołówka polskich celebrytów. Trudno się dziwić, "Lewy" uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy świata, a Ania od lat doskonale radzi sobie w biznesie. Trenerka na swojej pasji zarabia ogromne pieniądze i nieustannie rozszerza imperium swojej marki. Jednocześnie Lewandowscy cieszą się dużą sympatią, a ich życie osobiste i zawodowe śledzą miliony fanów.

Na początku maja 2020 roku Anna i Robert po raz drugi zostali rodzicami. Do Klary dołączyła malutka Laura i "Lewi" mogą cieszyć się z dwóch ukochanych córeczek. Drugi poród był medialnym wydarzeniem, podobnie jak poród Małgorzaty Rozenel-Majdan. Świeżo upieczona mama nie kryje radości z kolejnej pociechy, nie zapomina jednak o swojej życiowej pasji i nadal zachwycą formą. Wszystko za sprawą systematycznych treningów, w których, jak się okazuje, towarzyszy jej córka.

Klara Lewandowska uczy się kilku języków na raz. 3-latka zostanie poliglotką?

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Laury. Pomaga jej w treningach

Anna Lewandowska niezmiennie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoje życie osobiste. Nie brakuje oczywiście rodzinnych zdjęć, choć "Lewa" stara się nie pokazywać twarzy ukochanych córeczek. Okazuje się, że nawet mała Laura bierze udział w treningach mamy. Na InstaStory "Lewej" pojawiło się zdjęcie młodszej córeczki ubranej w uroczą sukienkę w wisienki.

- Laurka dzisiaj kibicuje mamie podczas stretchingu - napisała Anna.

Jak widać doskonale prosperująca bizneswoman, jaką bez wątpienia jest Lewandowska, potrafi połączyć rodzinę z pracą oraz sportową pasją.

Anna Lewandowska pokazała Laurę
fot. Instagram:@annalewandowskahpba