Słuchaj
Tomek Michniewicz
Joanna Zientarska, Michał Adamiuk
Szymon Majewski
Krzysztof Sendecki, Marcin Powideł
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska na nowym ciążowym zdjęciu. Pokazała brzuszek

03.12.2019 12:11

Ciąża Anny Lewandowskiej była głośnym medialnym wydarzeniem. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się nowym zdjęciem z brzuszkiem na gali plebiscytu Złotej Piłki . Fani nie kryli zachwytu nad przyszłą mamą.

Anna Lewandowska na nowym ciążowym zdjęciu. Pokazała brzuszek fot. AA/ABACA/Abaca/East News

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Żona Roberta Lewandowskiego od dawna nie jest kojarzona jako partnerka sławnego męża. Ania z powodzeniem rozwija się jako trenerka oraz biznesmenka. Lewandowscy znani są jednak z tego, że nie skupiają się wyłącznie na karierze. W mediach społecznościowych często wrzucają zdjęcia z córeczką Klarą. W listopadzie dowiedzieliśmy się, że Ania jest w czwartym miesiącu drugiej ciąży

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z brzuszkiem. Pozowała na gali Złotej Piłki

Anna Lewandowska towarzyszyła mężowi podczas gali plebiscytu Złotej Piłki. Choć polki gwiazdor musiał zadowolić się miejscem w pierwszej dziesiątce, para wyglądała na bardzo szczęśliwą. Świadczyć może o tym zdjęcie, które pojawiło się na profilu Ani na Instagramie. Trenerka u boku męża prezentuje się na nim doskonale w czarnej kreacji. Wyraźnie widać jej ciążowy brzuszek, który nie umknął uwadze internautów. 

-  Pięknie wyglądacie. Dla mnie zawsze numer 1. Miłość,wsparcie. 

Jesteście cudowną parą, z której jestem po prostu taka dumna i zawsze będę to powtarzać że Roberta sukcesy to zasługa Ani. Dziękuję, że jesteście moimi idolami i że mogę wraz z wami świętować kolejne sukcesy - czytamy w komentarzach. 

A jak wam podoba się kreacja Ani? 

RadioZET.pl?MF

Oceń