Zamknij

Anna Lewandowska na nowym ciążowym zdjęciu. Pokazała brzuszek

Maciej Friedrich
03.12.2019 12:11
Anna Lewandowska na nowym ciążowym zdjęciu. Pokazała brzuszek
fot. AA/ABACA/Abaca/East News

Ciąża Anny Lewandowskiej była głośnym medialnym wydarzeniem. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się nowym zdjęciem z brzuszkiem na gali plebiscytu Złotej Piłki . Fani nie kryli zachwytu nad przyszłą mamą.

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Żona Roberta Lewandowskiego od dawna nie jest kojarzona jako partnerka sławnego męża. Ania z powodzeniem rozwija się jako trenerka oraz biznesmenka. Lewandowscy znani są jednak z tego, że nie skupiają się wyłącznie na karierze. W mediach społecznościowych często wrzucają zdjęcia z córeczką Klarą. W listopadzie dowiedzieliśmy się, że Ania jest w czwartym miesiącu drugiej ciąży

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z brzuszkiem. Pozowała na gali Złotej Piłki

Anna Lewandowska towarzyszyła mężowi podczas gali plebiscytu Złotej Piłki. Choć polki gwiazdor musiał zadowolić się miejscem w pierwszej dziesiątce, para wyglądała na bardzo szczęśliwą. Świadczyć może o tym zdjęcie, które pojawiło się na profilu Ani na Instagramie. Trenerka u boku męża prezentuje się na nim doskonale w czarnej kreacji. Wyraźnie widać jej ciążowy brzuszek, który nie umknął uwadze internautów. 

-  Pięknie wyglądacie. Dla mnie zawsze numer 1. Miłość,wsparcie. 

Jesteście cudowną parą, z której jestem po prostu taka dumna i zawsze będę to powtarzać że Roberta sukcesy to zasługa Ani. Dziękuję, że jesteście moimi idolami i że mogę wraz z wami świętować kolejne sukcesy - czytamy w komentarzach. 

A jak wam podoba się kreacja Ani? 

RadioZET.pl?MF