Zamknij

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. "Kolejne dziecko" [FOTO]

13.10.2020 16:30
Anna Lewandowska
fot. VIPHOTO/East News

Anna Lewandowska zaszokowała wielu fanów, pokazując zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Część internautów była przekonana, że żona Roberta Lewandowskiego spodziewa się kolejnej pociechy. Ania szybko jednak rozwiała wątpliwości.

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, jednak ogromną rozpoznawalność zawdzięcza ciężkiej pracy i zaangażowaniu w realizowanie pasji, a nie pojawianie się na branżowych imprezach. Żona Roberta Lewandowskiego jest nie tylko najbardziej znaną polską WAG, ale przede wszystkim utalentowaną trenerką, specjalistką od zdrowego żywienia i zaradną bizneswoman. Pasję do sportu połączyła ze smykałką do biznesu i zbudowała prawdziwe imperium oparte na propagowaniu pasji do sportu i zdrowego trybu życia. Razem z Ewą Chodakowską uznawana jest za jedną z osób, które miały największy wpływ na rozpropagowanie "mody na sport" wśród Polek.

Ania nie poświęciła się pracy, życie zawodowe połączyła z rodzinnym. Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci: urodzonej w 2017 roku Klary i malutkiej Laury, która przyszła na świat 6 maja 2020 roku. "Lewa" po porodzie bardzo szybko doszła do siebie i wznowiła treningi oraz postanowiła pomagać kobietom, które chcą dojść do sprawności fizycznej po ciąży. Trenerka bardzo często kontaktuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedno z najnowszych zdjęć opublikowanych na jej profilu na Instagramie skonsternowało jednak część internautów. Ania bowiem ponownie opublikowała fotografię, na której pozuje z ciążowym brzuszkiem.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Lewandowska ma nową pracę. Została dziennikarką? "Daję sobie szansę na rozwój"

Anna Lewandowska na zdjęciu z ciążowym brzuszkiem. Fani pytają o trzecie dziecko

Gdy na profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy trenerkę czule obejmująca ciążowy brzuszek, część fanów niemal od razu doszła do wniosku, że to zapowiedź kolejnej ciąży.

- Już myślałam, że jesteś w trzeciej ciąży.

- Kolejne dziecko - czytamy w komentarzach.

Wystarczyło jednak przeczytać opis fotografii, by nie mieć wątpliwości, że Ania nawiązuje do czasu sprzed porodu małej Laury. Lewandowska zachęciła wszystkie przyszłe mamy do aktywnego trybu życia i

- Lubię wracać do tego etapu mojego życia. To był świadomie spędzony czas (...) Tym samym, zachęcam wszystkie przyszłe mamy do prowadzenia aktywnego trybu życia (...) Świadomość swojego ciała, z całą pewnością przełoży się na bezproblemowe dochodzenie do siebie. Macie na to moją gwarancję - zapewnia Lewandowska, reklamując swoje treningi.

Jak widać fani "Lewej" są bardzo czujni i czasem zdarza im się widzieć sensację tam, gdzie jej nie ma.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Lewandowska pokazała wzruszające zdjęcie z babcią. Tak wyglądała jako dziecko [FOTO]