Zamknij

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córkami i Robertem Lewandowskim: "Love" [FOTO]

23.06.2020 15:54
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córkami i Robertem Lewandowskim: "Love" [FOTO]
fot. Face to face/ Reporter /East News

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek i żoną Roberta Lewandowskiego. Trenerka chętnie pokazuje migawki ze swojego życia prywatnego. Tym razem pokazała, jak świętują Dzień Ojca i opublikowała uroczą fotografię Roberta Lewandowskiego z córeczkami.

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Robertem i córeczkami. Tak świętują Dzień Ojca [FOTO]

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Trenerka urodziła drugą córkę - Laurę. Trzeba przyznać, że macierzyństwo służy Annie Lewandowskiej. Choć przy opiece nad małymi dziećmi Lewandowska bywa zmęczona, z pewnością może liczyć na pomoc kochającego męża. Lewa chętnie pokazuje migawki z prywatnego życia na Instagramie,  a ostatnio opublikowała fotografię uśmiechniętego  Roberta Lewandowskiego z córkami z okazji Dnia Ojca. Fotografię Lewandowska podpisała "miłość".

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komplementów, od fanek, ale też koleżanek z show-biznesu. Ciepłe słowa zostawiły m.in. Anna Dereszowska czy Sara Boruc.

Robert Lewandowski o posiadaniu dziecka

Anna i Robert Lewandowscy często podkreślali w wywiadach, że chcieliby mieć dzieci. W jednym z wywiadów Robert Lewandowski zdradził, że gdy żona była w ciąży z Klarą, mówił do ciążowego brzuszka ukochanej.

"Opowiadałem jej, co będziemy razem robili, jak będziemy się zachowywali, jak już będzie z nami. A czasem nawet nie wiem, co mówiłem (śmiech). Po prostu chciałem, żeby poznawała mój głos, żeby się oswoiła. Żeby wiedziała, że mówi do niej tatuś – osoba, która ją kocha" - mówił Robert Lewandowski w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz.

Pierwszy poród Anny Lewandowskiej był bardzo trudny. Piłkarz wspomina, że te trudne chwile jeszcze bardziej wzmocniły jego związek z Anną Lewandowską.

"Co razem przeszliśmy podczas porodu, bardzo nas wzmocniło na bardzo daleko w przód. I to, że wszystko się dobrze skończyło, było szczęściem” - mówił.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl