Zamknij

Anna Lewandowska pokazuje brzuch: przed, w trakcie i po ciąży

Redakcja
20.10.2017 11:17
Anna Lewandowska
fot. ons.pl

Ania Lewandowska po ciąży wraca do formy. Trenerka regularnie ćwiczy i dzieli się swoimi radami z internautkami. Teraz na Instagramie opublikowała trzy zdjęcia, które pokazują jej brzuch przed ciążą, w trakcie i po. Fotki te obrazują jednak nie tylko to, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży. Trenerka ma do powiedzenia coś jeszcze.

Przez cały okres ciąży Ania Lewandowska pokazywała kobietom, że aktywność w tym czasie jest bardzo dobra zarówno dla kobiety, jak i dla dziecka. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom trenerka utrzymała dobrą sylwetkę i po porodzie łatwiej jest jej wrócić do wyglądu sprzed ciąży.

Na Instagramie postanowiła zaprezentować swój brzuch przed, w trakcie i po ciąży. Jednak głównym celem jej posta nie jest pokazywanie ciała w różnych rozmiarach, a ukazanie... marzeń. W dosyć długim komentarzu Lewandowska pisze, że choć ciąża była dla niej wielkim wyzwaniem, to zawsze było to jej marzenie, po które zdecydowała się sięgnąć.

"Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary. Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach ... Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze MARZENIA. Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcia pokazuje moje pierwsze marzenie – BYCIE MAMĄ. Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży. Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości.

Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO. Trzecim jest zachowanie równowagi. Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym. Niestety z różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe. Dlatego warto starać się o to, by mieć czas i energię na wszystko. Trzy zdjęcia, trzy marzenia, trzy wnioski -pointuje trenerka. "Dbajcie o siebie, zachowajcie równowagę, realizujcie swoje plany".

Zgadzamy się z tymi słowami w pełni.

RadioZET.pl/SA