Zamknij

Anna Lewandowska poleca ćwiczenie dla ciężarnych. Fanki przerażone. "Aż mnie poddusza jak patrzę na to zdjęcie"

Judyta Wanicka
13.02.2020 16:26
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska poleca na ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Jedno z nich wywołało mieszane uczucia wśród internautek. Część fanek uważa, że przeciętna ciężarna może mieć problemy ze zrobieniem figury zaproponowanej przez sportsmenkę. 

Anna Lewandowska jest w 7. miesiącu ciąży. Mimo pokaźnego brzuszka nie przestaje ćwiczyć i namawia do tego samego inne ciężarne kobiety. Gwiazda regularnie poleca ćwiczenia, które są bezpieczne dla kobiet w ciąży, wcześniej konsultując je ze specjalistami z zakresu fizjoterapii. Przypomina także, aby przyszłe mamy przed wysiłkiem zawsze zasięgnęły porady swojego lekarza. Niemniej niektóre treningi gwiazdy wzbudzają kontrowersje. Ostatnie ćwiczenie zaproponowane przez Annę Lewandowską wzbudziło mieszane uczucia wśród instamatek. 

Anna Lewandowska poleca ćwiczenie dla kobiet w ciąży 

Anna Lewandowska zarekomendowała przyszłym mamom ćwiczenie w pozycji leżącej, które ma na celu wzmocnić dolą partię pleców.

Drogie przyszłe mamusie, pamiętajmy, jakie zmiany zachodzą u kobiety w ciąży. Część z nich prowadzi do utrudnień podczas wykonywania niektórych ćwiczeń. Warto to wziąć pod uwagę podczas podejmowania aktywności fizycznej i przede wszystkim zachować ostrożność - przestrzegła trenerka i zaprosiła po szczegóły na bloga. 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, wśród którym nie brakowało krytycznych głosów. Nie każdej mamie spodobały się "wygibasy" sportsmenki, która z racji wypracowanej kondycji jest w stanie zrobić takie ćwiczenie bez większego problemu.

Proponuję jednak byśmy wszystkie pamiętały o konsultacji z lekarzem. Nam np. na szkole rodzenia wskazywali pewne ćwiczenia (również te od Ani), które nie są raczej zalecane. Zdrowy rozsądek to podstawa. Musimy pamiętać, że Ania całe życie ćwiczyła, sport to jej drugie imię, robiła to zawodowo. Nie ma nic gorszego niż nagle w ciąży "rzucić" się na ćwiczenia tylko dlatego, że nasz idol to robi.

Aż mnie poddusza jak patrzę na to zdjęcie, ja nie mogłam tak ćwiczyć.

O masakra, ja w tej pozycji czułabym całą krew (i żołądek) w głowie. 

To ćwiczenie zrobi każda normalna kobieta w zaawansowanej ciąży, czy tylko wysportowana tak jak Ania? Pytam z ciekawości...

Na szczęście większość mam stwierdziła, że ćwiczenie zaprezentowane przez Annę jest wykonalne dla "zwykłej śmiertelniczki" i korzystnie wpływa na odcinek lędźwiowy.

Zagłosuj

Ćwiczysz z Anną Lewandowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw