Zamknij

Anna Lewandowska półnago na plaży. Pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

Judyta Wanicka
05.05.2020 10:39
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w bikini na plaży. Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pojawia się półnago w śmiałej pozie. To pierwsze tak roznegliżowane zdjęcie Anny Lewandowskiej na jej profilu. 

Anna Lewandowska pozuje półnago na plaży. Żona Roberta Lewandowskiego należy do gwiazd, które rzadko zamieszczają nagie zdjęcia na Instagramie. Jedynie w czasie wakacji pozwala sobie na więcej i chętnie odsłania wyrzeźbione ciało. Ostatnią okazją, by zobaczyć, jak prezentuje się Anna Lewandowska w bikini, były egzotyczne wczasy na początku tego roku. Trenerka chwaliła się wtedy pokaźnym ciążowym brzuszkiem. 

Anna Lewandowska jest obecnie w 9. miesiącu ciąży i może jedynie powspominać beztroski czas na Instagramie. W ostatnim poście fani mieli okazję podziwiać stare zdjęcie Anny Lewandowskiej pozującej na plaży. Ujęcie jest dość intrygujące, bowiem na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że żona Roberta pozuje nago

Anna Lewandowska odlicza dni do porodu. Teraz pójdzie łatwiej? Klarę rodziła przez 30 godzin

Anna Lewandowska w bikini na plaży

Na profil trenerki pojawiło się zdjęcie z zeszłorocznej kampanii jej marki kosmetyków naturalnych. Na fotografii Anna Lewandowska pojawia się bez makijażu i w skąpym bikini, zaraz po wyjściu z wody. Uwagę zwraca przede wszystkim niecodzienna poza. Anna pozuje naturalnie i z gracją, a do tego delikatnie eksponuje swój seksapil. Fani są zachwyceni i podkreślają, że zdjęcie mogłoby się znaleźć w rozkładówce jakiegoś prestiżowego magazynu. 

Nasza bogini piękna!

Jak Wenus 

Ania jak w rozkładówce! Świetne jest to zdjęcie - sypią się komplementy. 

Mimo że Anna Lewandowska nie występuje tu całkiem nago, to i tak jest to jedno z najbardziej śmiałych zdjęć, jakie do tej pory pojawiło się na jej profilu. Podoba wam się? 

Zagłosuj

Ćwiczysz z Anną Lewandowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw