Zamknij

Anna Lewandowska poprowadzi program w telewizji?

Redakcja
29.10.2018 13:20
Anna Lewandowska poprowadzi program w telewizji?
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska na swoim blogu przeprowadza wywiady, które mają inspirować inne mamy i przekazywać im istotne informacje dotyczące macierzyństwa. Być może niedługo trenerkę będzie można zobaczyć również w telewizji. Jedna ze stacji z radością powitałaby ją w swoich szeregach.

Anna Lewandowska już dawno wyszła z cienia sławnego męża. Żona Roberta Lewandowskiego radzi sobie doskonale zarówno w interesach, jak i w kontaktach z fanami. Jedną z wielu aktywności, w jakie angażuje się Anna, jest prowadzenie bloga „Baby by Ann”, traktującego o szerokim zagadnieniu, jakim jest parenting. Lewandowska przeprowadza między innymi wywiady z mamami, których historie mogą inspirować. Rozmawiała między innymi z Martą Hetmaniak i Karoliną Królik, której dziecko ma zespół Downa

Anna Lewandowska zacznie pracę w telewizji?

Anna bardzo dobrze radzi sobie w roli prowadzącej, dlatego pojawiły się głosy, że doskonale odnalazłaby się również w telewizji. Twierdzą tak nie tylko fani trenerki, ale również znane telewizyjne nazwiska. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, w wywiadzie dla magazynu „Flesz” nie ukrywała, że chętnie powitałaby Lewandowską w swojej stacji.

– Telewizja widziałaby Anię w każdej postaci! Jest miła, utalentowana i ludzie ją uwielbiają – komplementowała żonę Roberta Lewandowskiego.

Nieco mniej entuzjastycznie ewentualną współpracę z Anną skomentowała Jolanta Borowiec z Polsat Cafe. Jednak również ona nie kryła, że trenerka mogłaby wykorzystać swój talent na ekranie.

– Obawiam się, że na prowadzenie własnego talk-show jeszcze jest za wcześnie. Robienie dobrych wywiadów jest sztuką. Musiałby być to program, w którym Ania wykorzysta swoje atuty, będzie autentyczna i tym podbije serca widzów.

Czy oznacza to, że Polsat jest realnie zainteresowany programem Lewandowskiej? Z pewnością wielu fanów byłoby zadowolonych. 

RadioZET.pl/MF