Zamknij

Anna Lewandowska pozuje w ciąży. Fanki patrzą na brzuszek. "Przecież to zaraz poród będzie!"

Judyta Wanicka
06.03.2020 18:29
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska wkrótce urodzi drugie dziecko. Do porodu zostało już niewiele czasu. Fanki dostrzegły nawet pewien szczegół, który zdradza, że Anna Lewandowska jest już na finiszu ciąży. 

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Ciąża była nieplanowana i okazała się sporym zaskoczeniem, do czego trenerka przyznała się w jednym z wywiadów. Gwiazda jednak nie posiada się z radości, że wkrótce podaruje Klarze rodzeństwo. Do porodu zostało już niewiele czasu. Anna na razie nie chce zdradzać, jakiej płci jest wyczekiwana pociecha. Chętnie natomiast pokazuje ciążowy brzuszek na Instagramie. Na ostatnim zdjęciu uwagę fanek przykuł pewien szczegół.

Anna Lewandowska w zaawansowanej ciąży. Kiedy urodzi?

Przed tygodniem Anna Lewandowska zdradziła, że jest w 3. trymestrze ciąży. Sportsmenka do tej pory nie wyjawiła terminu porodu, ale na pewno rozwiązanie będzie miało miejsce tej wiosny. Płeć dziecka również na razie nie jest znana. Tymczasem niektóre fanki dostrzegły, że brzuszek trenerki zaczął się obniżać, co - jak wiadomo - jest objawem zbliżającego się porodu. 

Wydaje mi się, czy brzusio się obniżył już?

Ale niziutko brzuszek już. 

WOW, jaki już krąglutki brzusio. Toż to zaraz poród będzie!

Pięknie Pani wygląda z brzuszkiem. Uśmiech i pozytywna energia, aby brać z Pani przykład - kompolementują na Instagramie fanki.

Część obserwatorek Anny pokusiła się nawet o wyczytanie płci dziecka z kształtu brzucha. Większość twierdzi, że będzie chłopczyk. 

Brzuszek typowy dla chłopaka.

Jest odstający pępek, czyli będzie dziedzic, zgadłam? 

Trenerka jednak konsekwentnie nie odpowiada na pytania o płeć dziecka. 

Zagłosuj

Anna Lewandowska urodzi dziewczynkę czy chłopca?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw