Zamknij

Anna Lewandowska pozuje z brzuszkiem. Ale fani patrzą na jej wargi. "Wypełniałaś usta?"

Judyta Wanicka
18.12.2019 17:32
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska powiększyła usta? Trenerka opublikowała zdjęcie, na którym widać brzuszek i wyraźnie większe usta. Jedna z internautek zarzuciła gwieździe, że wypełniła usta. Lewa natychmiast wyjaśniła, o co chodzi.

Anna Lewandowska nie należy do fanek poprawiania urody w gabinetach medycyny estetycznej. W przeciwieństwie do Ewy Chodakowskiej, która przyznała się do powiększenia piersi, żona Roberta może poszczycić się w pełni naturalnym ciałem. Trudno też dostrzec na jej twarzy efekty modnego wśród celebrytek ostrzykiwania wypełniaczami. Poza makijażem i farbowaniem włosów trenerka stawia na naturalne piękno. Jednak ostatnie zdjęcie mocno zaciekawiło jej fanki.

Anna Lewandowska powiększyła usta?

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek. Fanki zwróciły także uwagę na usta gwiazdy, ich zdaniem, wyraźniej pełniejsze niż zwykle. Jedna z fanek napisała wprost, że trenerka poddała się zabiegowi medycyny estetycznej.

Ktoś tu chyba usta wypełniał... - czytamy.

Anna Lewandowska natychmiast zareagowała na insynuacje internautki.

Haha, po pierwsze make up, po drugie jestem W ciąży. Nigdy nie wypełniałam ust. Ktoś tu bezpodstawnie ocenia - wyjaśniła Lewa. 

Makijaż miał na celu powiększyć usta i brawo, bo wyglądają jak lekko "zrobione" bez użycia igły - odparła fanka.

Fajnie, że się zrozumiałyśmy - zakończyła dialog trenerka.

RadioZET.pl/jw