Zamknij

Anna Lewandowska przebrała Klarę na Halloween. Uwaga fanki wywołała dyskusję [FOTO]

08.10.2021 14:26
Anna Lewandowska z Klarą
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska sprawiła Klarze strój na Halloween. Choć impreza przypada dopiero 31 października, 4-letnia córka Roberta już może chodzić po domu w przebraniu. Co ciekawe, halloweenowy strój Klary na pierwszy rzut oka nie kojarzy się z upiornym świętem, a raczej zdobywającym coraz większą popularność Holy Wins. 

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek. W maju 2014 roku trenerka urodziła Klarę, a trzy lata później razem z Robertem Lewandowskim powitali na świecie Laurę. Obie córki są niekwestionowanymi gwiazdami na profilach swoich rodziców, mimo że nadal można je oglądać tylko od tyłu lub w najlepszym razie podziwiać część ich twarzy. Anna i Robert nie chcą upubliczniać wizerunków dzieci i jak podkreślają, zrobią to dopiero wtedy, gdy dziewczynki same o to kiedyś poproszą.

Anna i Robert Lewandowscy planują trzecie dziecko? Wymowna reakcja Anny na pytanie fanki

Anna Lewandowska pokazała strój Klary na Halloween

Tymczasem profil Anny Lewandowskiej zapełnia się kolejnymi rozczulającymi kadrami córek. Najnowszy post gwiazda fitnessu poświęciła tematyce Halloween i stroju, jaki sprawiła na to święto 4-letniej Klarze. Do modnej imprezy, na którą dzieciaki (a także dorośli) przebierają się za różne mary, zostały jeszcze trzy tygodnie, ale sportsmenka już teraz postanowiła podpowiedzieć fankom, gdzie mogą nabyć przebrania dla swoich pociech. W ramach reklamy zamieściła zdjęcie Klary ze skrzydłami anioła.

Stylizacja nie jest typowo anielska, lecz u jednej z internautek wzbudziła skojarzenia z Holy Wins. Zabawa staje się coraz bardziej popularna w kręgach praktykujących katolików. W przeciwieństwie do Halloween uczestnicy przebierają się za postaci świętych lub biblijnych bohaterów, a cała zabawa nie ma upiornych konotacji. 

Strój na Halloween gotowy - pochwaliła się Anna Lewandowska. 

Chyba na Holy Win. Czy naprawdę chcecie obchodzić Halloween??? - zapytała trenerkę internautka. 

Anna, która deklaruje się jako osoba wierząca, nie odpowiedziała, za to w komentarzach wywiązała się dyskusja na temat "pogańskiego święta". Pytanie fanki odebrano jako zarzut wobec trenerki, która, choć wierna wartościom chrześcijańskim, pozwala córce na udział w Halloween. Ale wydaje się, że wybierając Klarze taki strój, Annie Lewandowskiej udało się bezpiecznie stanąć gdzieś pomiędzy dwiema koncepcjami.

Podoba wam się przebranie 4-letniej Klary?

Anna Lewandowska o "ciemnych stronach" macierzyństwa. Nie zawsze jest kolorowo

gfd
fot. Instastories:@annalewandowskahpba