Zamknij

Anna Lewandowska przekaże 5 tysięcy posiłków dla personelu szpitala

Judyta Wanicka
09.04.2020 12:02
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska otworzyła firmę cateringową. Trenerka zaczęła działalność od przekazania 5 tys. posiłków dla pracowników jednego z warszawskich szpitali. 

Anna Lewandowska ruszyła z cateringiem dietetycznym. Trenerka oferuje fanom gotowe posiłki skomponowane według własnych przepisów. Działalność postanowiła zacząć od szlachetnego gestu wobec lekarzy i pielęgniarek pracujących w czasie pandemią. Dzięki Annie Lewandowskiej do personelu medycznego trafi kilka tysięcy posiłków. Wcześniej Anna i Robert Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem

Anna Lewandowska przekaże posiłki dla lekarzy 

Anna Lewandowska poinformowała o otwarciu Super Menu, nowego projektu dietetycznego, nad którym pracowała przez ostatni rok.

Ruszamy z SuperMenu, CATERINGIEM DIETETYCZNYM, o który pytacie od kiedy powstało Foods by Ann. SuperMenu to kontynuacja moich działań, w ramach Trzech Filarów Zdrowia – w których pierwszym filarem jest właśnie zdrowa dieta - pisze Anna. 

Żona Roberta pragnie nie tylko zdrowo karmić swoich fanów, ale także pomóc tym, którzy nie mają czasu zadbać o pożywny obiad. Od 15 kwietnia zacznie przekazywać posiłki personelowi jednej z warszawskich klinik. 

Chcę z Wami być i dawać gotowe rozwiązania, ale przede wszystkim, chcę działać i POMAGAĆ, dlatego od 15 kwietnia, przekażemy 5 tysięcy posiłków osobom, od których zależy ludzkie życie – personelowi medycznemu, pracującemu w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie - poinformowała Lewandowska. 

Fani są zachwyceni inicjatywą Anny Lewandowskiej. 

Ania! Jesteś niesamowitą kobietą. Bije od Ciebie tyle dobra i pozytywnej energii!

Przepiękna inicjatywa, aż się wzruszyłam. Mega Ania!

Aż mam ciary! Jesteś niesamowita. Pewnie niektórzy powiedzą, że co to za wyczyn jak masz tyyyyle kasy. Ale jesteś chyba jedną z nielicznych osób (o ile nie jedyną), która daje od siebie aż tyle. Nie musisz, a jednak to robisz. Brawo!!! - czytamy w komentarzach. 

Gwiazda zapewniła, że gdy tylko rozkręci biznes w Polsce, na pewno wejdzie na rynek niemiecki. Trzymamy kciuki za kolejny sukces! 

Zagłosuj

Próbowałaś/Próbowałeś diety Anny Lewandowskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw