Zamknij

Anna Lewandowska przypadkowo pokazała twarz Klary. Trzylatka jest urocza! [FOTO]

12.08.2020 14:00
Anna Lewandowska z córkami Klarą i Laurą
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary na zdjęciu. Starsza córka Roberta Lewandowskiego niedawno skończyła trzy lata. Jak widać, wyrosła na śliczną dziewczynkę. Jak teraz wygląda Klara Lewandowska? 

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym widać twarz trzyletniej Klary. Wygląd dziewczynki do tej pory pozostaje tajemnicą. Anna i Robert starają się chronić wizerunek córki w sieci i pokazują ją w taki sposób, żeby nie było widać całej twarzy. Ale ostatnio Anna opublikowała relację na Instastory, w której można zobaczyć już całkiem spory fragment. Trzeba przyznać, że córka Lewandowskich wyrasta na śliczną dziewczynkę. 

Niedawni Klara Lewandowska doczekała się rodzeństwa. Dokładnie 6 maja przyszła na świat Laura. Jak relacjonuje Anna Lewandowska, Klara ani trochę nie czuła się zazdrosna. Gdy tylko maleństwo pojawiło się w domu, trzylatka natychmiast zaangażowała się w opiekę. - Teraz co chwila sprawdza, co robi miesięczna Laura, całuje ją i przytula – opowiadała w rozmowie z "Party" trenerka.

Anna Lewandowska wyretuszowała brzuch? Zdradziło ją zdjęcie Roberta [FOTO]

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary 

Anna Lewandowska pochwaliła się uroczym zdjęciem z Klarą na Instastory. Trenerka zrobiła selfie, stojąc przed lustrem razem z córką. Klara jak zwykle towarzyszyła jej w treningu. Niestety ci, którzy liczyli na to, że tym razem Anna pokaże twarz Klary w pełnej krasie, znowu muszą obejść się smakiem. Gwiazda jeszcze długo tego nie zrobi. Jak powiedziała w wywiadzie, zaczeka aż Klara sama podejmie decyzję o pokazywaniu jej porterów w social mediach. 

Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła i na przykład po latach ktoś się z niej śmieje. Jeśli przyjdzie kiedyś do mnie i poprosi: "Mama, chcę, żebyś mnie pokazywała", zdecyduję się na to. Do tego czasu tego nie zrobię - powiedziała serwisowi Sportowefakty.wp.pl. 

Klara lewandowska
fot. Instastory:annalewandowskahpba

Posłuchaj podcastu