Zamknij

Anna Lewandowska reaguje na sukces Roberta. Wzruszające nagranie. "Kochamy cię" [WIDEO]

18.12.2020 09:51
Anna i Robert Lewandowscy
fot. Piotr Molecki/East News

Robert Lewandowski został uznany za piłkarza roku 2020, to wielki sukces polskiego piłkarza. W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć reakcję Anny Lewandowskiej na wyniki plebiscytu. Trenerka pogratulowała także mężowi we wzruszającym wpisie.

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Żonę Roberta Lewandowskiego ciężko nazwać osobą żyjącą w cieniu sławnego małżonka. Ania to wytrawna bizneswoman, która połączyła miłość do sportu i zdrowego stylu życia ze smykałką do robienia pieniędzy. W efekcie jest właścicielką kilku znanych marek i jedną z najbardziej cenionych trenerek w Polsce obok Ewy Chodakowskiej. "Lewa" cieszy się także ogromnym zainteresowaniem internautów, a jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 3 miliony użytkowników.

Anna jest osobą niezwykle aktywną i zapracowaną, poza obowiązkami zawodowymi wychowuje dwie córeczki, Klarę i Laurę. Nigdy jednak nie brakuje jej czasu dla ukochanego męża, stara się wspierać go i cieszyć z jego sukcesów. A tych w ostatnich latach Robert osiągnął niemało, 17 grudnia dołożył do nich jeden z najważniejszych. Lewandowski został wybrany najlepszym piłkarzem świata 2020 roku, pokonując takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo i Lionel Messi. Choć "Lewy" był faworytem, miliony fanów do ostatniej chwili trzymały kciuki za swojego ulubieńca. Wśród nich była także Anna Lewandowska, która niezwykle żywiołowo zareagowała na wielki sukces męża. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się wzruszającym nagraniem oraz gratulacjami dla Roberta.

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Lewandowska miała szczękościsk. Jej zeznania w sprawie przeciw menedżerowi wyszły na jaw

Anna Lewandowska na wzruszającym nagraniu. Tak zareagowała na sukces Roberta

Na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się post, w którym trenerka zamieściła zdjęcie Roberta Lewandowskiego z nagrodą dla najlepszego piłkarza 2020 roku. Możemy także zobaczyć, krótkie nagrania pokazujące, jak Ania zareagowała na wieść o wygranej męża. "Lewa" zamieściła także urocze gtraulacje dla ukochanego.

- Gratulacje kochanie! Zrobiłeś to! Twoje piłkarskie marzenia się spełniły, to był niesamowity rok! Jestem z Ciebie bardzo dumna. Kochamy Cię! - czytamy.

Pod postem Anny pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami dla Roberta. Swoją radość wyraziły także krajowe gwiazdy na czele z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

- Gratulacje! Wielki sukces i duma dla Polski - napisała "perfekcyjna pani domu".

- Piękna końcówka roku! Gratulacje! Wielka duma! - cieszyła się Katarzyna Zielińska.

- Nie mogło być inaczej! - oceniła Sandra Kubicka.

My także gratulujemy Robertowi, nie tylko sukcesu sportowego, ale i tak wspierającej małżonki.