Zamknij

Anna Lewandowska robi sobie odpoczynek. Zniknie z Instagrama?

Sylwia Wamej
04.02.2020 14:55
Anna Lewandowska
fot. Viphoto/East News

Anna Lewandowska, mimo, że jest w drugiej ciąży, wciąż jest bardzo aktywna. Trenerka poinformowała jednak swoich fanów, że wreszcie zamierza odpocząć. Czy to znaczy, że zniknie z Instagrama?

Anna Lewandowska robi sobie odpoczynek

Anna Lewandowska do tej pory nie zwalniała tema. Mimo zaawansowanej ciąży trenerka wciąż prowadziła treningi i brała udział w licznych sesjach zdjęciowych. Teraz Anna Lewandowska planuje zmiany. Na swoim Instagramie zapowiedziała, że wreszcie planuje odpocząć.

"Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo pracowite, ale co to był za czas! Pierwszy projekt to nagranie treningów dla kobiet w ciąży do mojej aplikacji  @diet_training_by_ann (mamusie, szykujcie się na marzec☝).W ciąży udało mi się poprowadzić dwa obozy (i nikt się nie nudził ) oraz wziąć udział w kampanii @4f_official , przy równoczesnym tworzeniu mojej własnej kolekcji dla 4F (cieszę się na maksa!). Wczoraj natomiast brałam udział w sesji do mojego TOP SECRET projektu, którego efekty wkrótce zobaczycie. 
Praca nad nim trwa NIEPRZERWANIE OD ROKU, ale z takim teamem przekonuje się ponownie, jak kocham moją pracę.

Anna Lewandowska zniknie z Instagrama?

"Pytacie w komentarzach, kiedy Lewa ODPOCZYWA... No wiec to jest ten czas. Teraz w planach mam odpoczynek i wyciszenie, co nie znaczy, że wyłączam Instagram i kontakt z Wami. Dla Was zawsze znajdę czas" - napisała Anna Lewandowska. Tym samym trenerka uspokoiła swoich fanów, że wcale nie znika z mediów społecznościowych.

Anna Lewandowska, póki co nie poinformowała swoich fanów co do płci dziecka.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW