Zamknij

Anna Lewandowska podsumowała 6 lat małżeństwa z Robertem

Maciej Friedrich
07.01.2020 10:43
Anna Lewandowska podsumowała 6 lat małżeństwa z Robertem
fot. Piotr Molecki/East News

Anna i Robert Lewandowscy są już 6 lat po ślubie i właśnie spodziewają się drugiego dziecka. W wywiadzie Ania podsumowała wspólne lata. Jednym słowem opisała związek ze sławnym mężem.

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych polskich par. Nic w tym dziwnego, "Lewy" jest jednym z najlepszych piłkarzy świata, a Ania doskonale radzi sobie w biznesie. Trenerka jest obecnie w 5. miesiącu ciąży i wspólnie z mężem oczekują drugiego dziecka. 

"Lewi" pobrali się 22 czerwca 2013 roku, co oznacza, że są małżeństwem już od 6 lat. 4 stycznia Anna wspierała Roberta podczas Gali Mistrzów Sportu. Portal Jastrząb Post postanowił zapytać trenerkę o kolejny rok małżeństwa z Lewandowskim.

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary: "Moja mała marzycielka"

Anna Lewandowska komentuje 6 lat małżeństwa z Robertem

W rozmowie z portalem Ania przyznała, że jest nie tylko życiową partnerką Roberta, ale także jego fanką jako sportowca i człowieka. Jej zdaniem tak powinno funkcjonować małżeństwo.

Jestem wierną i oddaną fanką. (...) Małżeństwo do siebie to ma, jesteśmy już sześć lat po ślubie - stwierdziła.

Reporterka zapytała trenerkę, jak podsumowałaby 6 lat małżeństwa. Lewandowska miała wymownie spojrzeć na wyraźnie już zaokrąglony ciążowy brzuszek i odpowiedzieć krótko.

- Owocne - lakonicznie skomentowała.

Trzeba przyznać, że jednym słowem "Lewa"powiedziała wszystko. Popularnej parze życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego. 

 

RadioZET.pl/MF