Zamknij

Anna Lewandowska skróciła włosy. "Wyjście do fryzjera cieszy podwójnie" [FOTO]

17.06.2020 09:42
Anna Lewandowska skróciła włosy
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Lewandowska nie kryła radości z faktu, że udało jej się znaleźć chwilę na "wychodne" i wizytę u fryzjera. Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła pochwalić się zdjęciem z nieco skróconymi włosami. Przy okazji nawiązała do siły kobiet.

Anna Lewandowska po raz drugi została mamą. 6 maja 2020 roku przyszła na świat druga córeczka trenerki i Roberta Lewandowskiego. Ciąża i poród Lewandowskiej był jednym z najgłośniejszych tematów krajowego show-biznesu obok niedawnych narodzin dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nic w tym dziwnego, „Lewa” to jedna  z najpopularniejszych polskich celebrytek, dla wielu Polek prawdziwa ikona kobiety sukcesu, która połączyła pasję z pracą i idealnie łączy rolę matki, sportsmenki i kobiety interesu.

Opieka nad Klarą i niedawno narodzoną Laurą z pewnością pochłania wiele czasu i energii, a Ania nadal pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych i stara się powrócić do formy sprzed ciąży. W mediach społecznościowych dzieli się zdjęciami z treningów. Jednak tym razem postanowiła pochwalić się chwilą relaksu, na jaką pozwoliła sobie w natłoku obowiązków. Czas wolny spożytkowała, odwiedzając fryzjera, a efektami podzieliła się na Instagramie.

 Wyczerpana i szczera Lewandowska: Nie oszukujmy się, wiek już nie ten sam

Anna Lewandowska skróciła włosy. Pochwaliła się zdjęciem od fryzjera

Na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie wykonane w salonie fryzjerskim. "Lewa" nie kryła radości z powodu wyjścia z domu i chwili dla siebie.

- Mama i zasłużone wychodne. Wiecie, o czym mówię? (...) Dziś nadeszła u mnie ta chwila, kiedy wyjście do fryzjera cieszy, podwójnie. Co ja piszę, potrójnie! I kawa wypita w ciszy - czytamy.

Ania podzieliła się także przemyśleniami na temat matek, które jej zdaniem posiadają cechy, które często bywają niedoceniane.

- Czasem wydaje mi się, że mamy mają dodatkową moc... Ba! Uważam, że wszystkie kobiety ją mają! Serio! Na co dzień to umiejętność robienia kilkunastu rzeczy naraz, a dodatkowo skrupulatne planowanie każdego dnia i myślenie o innych, a dopiero na końcu o sobie - stwierdziła.

Internautki w pełni zgodziły się z Lewandowską i podzieliły swoimi opiniami na temat wolnego czasu mam. Większość podkreślała, że nie ma ich zbyt wiele. A jaka jest wasza opinia?