Zamknij

Anna Lewandowska skrytykowana przez fanki. Poszło o milczenie w sprawie aborcji

23.10.2020 15:21
Anna Lewandowska skrytykowana przez fanki. Poszło o milczenie w sprawie aborcji
fot. ---

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie reklamę muesli, zachęcając do jedzenia zdrowych śniadań. Niewinny wpis spotkał się z krytyką ze strony fanek. Chodzi o milczenie Anny Lewandowskiej w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który uznał aborcję ze względu na wady płodu za niezgodną z konstytucją.

Anna Lewandowska zareklamowała na Instagramie muesli z oferty jej marki, zachęcając do jedzenia zdrowych śniadań. Z pozoru niewinne zdjęcie okazało się tykającą bombą. Fanki skrytykowały Lewandowską za to, że w żaden sposób nie zareagowała na wczorajszą decyzję Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że kobiety nie będą mogły usunąć ciąży, nawet ze względu na najcięższe wady płodu. Od wczoraj gwiazdy, osoby związane z mediami i osobowości telewizyjne mocno krytykują decyzję polityków. Trwają również protesty, m.in. pod domem Jarosława Kaczyńskiego, w których udział biorą zarówno zwykli obywatele oraz znani i lubiani.

Anna Lewandowska skrytykowana przez fanki. Chodzi o milczenie w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego

Fanki Lewandowskiej pod zdjęciem kolorowego śniadania skrytykowały jej bierność w temacie wyroku wydanym na kobiety. Zachęcały, aby w jakikolwiek sposób odniosła się do kontrowersyjnej decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

"Może dzisiaj dla odmiany zamiast na temat zdrowego jedzenia, moglabyś wypowiedzieć się w temacie ograniczenia praw kobiet w Polsce? Dlaczego nasze influenserki milczą w tak ważnej kwestii?",  Pani Anno proszę wesprzeć kobiety w Polsce",  cisza aż bolą uszy, najlepiej schować głowę w piasek i udawać, że nie ma tematu. Prosimy o jasne stanowisko. Od Znanych osób wymaga się więcej. To dotyczy naszego zdrowia Pani Aniu", "jako kobieta może okazałaby Pani sprzeciw w mediach temu co robi władza POLKOM! ŻE zabiera się im prawo do wyboru!!! Liczę na Panią jako Matka i KOBIETA!"  - piszą poirytowane fanki.

Takich komentarzy pod ostatnim zdjęciem jest znacznie więcej. Internauci sugerują też, że Anna Lewandowska, mając bardzo duże zasięgi, boi się narazić, komentując tak głośny temat.  Anna Lewandowska zdecydowała się odpowiedzieć i opublikowała na Instagramie post, w którym podkreśla jak ważne jest wpieranie się, a nie dzielenie.

RadioZet.pl