Zamknij

Anna Lewandowska skrytykowana za stylizację: "Ubierz się jak Anna, ale zrób to jak należy"

29.06.2020 12:55
Anna Lewandowska skrytykowana za stylizację: "Ubierz się jak Anna, ale zrób to jak należy"
fot. Instagram.com/ Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na co dzień ubiera się modnie i w zgodzie z trendami. Ostatnio trenerka wybrała się do studia "Dzień Dobry TVN". W programie zaprezentowała się w letniej stylizacji:skórzanych szortach i białej bluzce, zestawionych ze skórzanymi botkami. Stylistka Karolina Domaradzka miała jednak kilka uwag do stylizacji Lewandowskiej.

Anna Lewandowska skrytykowana za stylizację [FOTO]

Anna Lewandowska na co dzień wybiera niezobowiązujący styl, który jest mieszanką elegancji i miejskiego luzu. Ostatnio w "Dzień Dobry TVN'  Lewa zaprezentowała modną i niezobowiązującą stylizację: białą bluzkę i skórzane szorty, które połączyła z czarnymi botkami i złotym łańcuchem. Choć całość wyszła stylowo, stylistka Karolina Domaradzka miała kilka uwag do tego zestawienia: "Ubierz się jak Anna, ale zrób to jak należy" - podkreśliła stylistka i rozłożyła na czynniki pierwsze stylizację Lewej.

"Skórzane szorty megamodne, ale kiedy ich góra sięga do pasa, a nie jest na wysokości bioder. Szorty noszone za nisko - modowy fail" - napisała na InstaStories Karolina Domaradzka. Stylistka zdradziła, jak poprawnie nosić bluzkę podobną do tej, którą miała na sobie Anna Lewandowska.

"Tego typu top zaprezentuje się modowo tylko i wyłącznie włożony w całości w środek dołu, który umiejscowiony musi być w okolicy pasa" - podkreśliła stylistka. Zdaniem Domaradzkiej łańcuch jest źle dobrany do fasonu bluzki. "Łańcuch nosimy na gołej skórze albo z wysokim okrągłym dekoltem. Nigdy z dekoltem łódką - modowy fail" - napisała.

Karolina Domaradzka zestawiła też zdjęcie stylizacji Lewandowskiej z podobnym lookiem, który według niej jest poprawny.

z26077208Q,Karolina-Domaradzka-krytykuje-Anne-Lewandowska (2)
fot. Instagram.com/ Karolina Domaradzka
z26077209Q,Karolina-Domaradzka-o-stylu-Anny-Lewandowskiej
fot. Instagram.com/ Karolina Domaradzka

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Trenerka urodziła córeczkę Laurę. Mimo że gwiazda jest zabieganą mamą, znajduje czas dla siebie: ćwiczy i zdrowo się odżywia. Jednak Lewandowska na pierwszym miejscu stawia swoją rodzinę: córeczki Laurę i Klarę i ukochanego męża - Roberta Lewandowskiego.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl