Zamknij

Anna Lewandowska straci fanki przez wpis żony Pascala Brodnickiego?

Redakcja
06.06.2017 16:26
Anna Lewandowska nie gotuje sama?
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Żona Pascala Brodnickiego - Agnieszka Mielczarek, podzieliła się na Instagramie zdjęciem przygotowywanych przez siebie pyszności. Fotka, która już zniknęła z serwisu wywołała falę komentarzy. Internauci uważają, że prezentowany posiłek dietetyczka przygotowała na zamówienie... Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska przez swoich fanów uważana jest za prawdziwy autorytet - zarówno w sprawach odżywiania jak i aktywności fizycznej. Na Instagramie często umieszcza zdjęcia przygotowywanych przez siebie posiłków, które zawsze wyglądają apetycznie i przygotowane są z zachowaniem wszystkich zasad zdrowego gotowania. Niestety, teraz wokół trenerki i jej kulinarnych popisów wynikło spore zamieszanie. Wszystko przez wpis żony Pascala Brodnickiego. Agnieszka Mielczarek, specjalistka od diety i żywienia, podzieliła się na Instagramie zdjęciem dania, które właśnie przygotowała, i opatrzyła je komentarzem, z którego wynikało, że jest to catering dla Anny Lewandowskiej.

Choć post bardzo szybko zniknął z serwisu, to jednak internauci jeszcze szybciej zainteresowali się tematem. Zaczęli dociekać, czy Lewandowscy zamawiają do domu gotowe dania.

22

"Wydało się że Anna nie gotuje dla Roberta tylko zamawia" - komentuje pewna internautka w jednym z serwisów. Ktoś inny zastanawia się: "No a co wierzycie ze ona sama to gotuje, ona ma od tego ludzi, którzy gotują, robią zdjęcia a ona jest tylko reklamą".

Agnieszka Mielczarek w wypowiedzi dla serwisu Plotek wyjaśniła, że nie gotuje dla Lewandowskich. Czy wszyscy fani trenerki są co do tego przekonani i czy wpis dietetyczki naprawdę był pomyłką? Sama Ania jeszcze w żaden sposób nie odniosła się do tych "rewelacji".

RadioZET.pl/SA