Zamknij

Anna Lewandowska świętowała 33. urodziny. Piękny bukiet od Roberta, zdrowy tort i kajaki [FOTO]

08.09.2021 10:54
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska skończyła 33 lata. Gwiazdy tłumnie przesyłają trenerce życzenia i publikują wspólne zdjęcia. Anna skrupulatnie zrelacjonowała wydarzenia z tego dnia. Na Instastories można podziwiać m.in. prezent od Roberta, przyjęcie z tortem, a także niespodziankę przygotowaną przez jej team. 

Anna Lewandowska przed dwoma tygodniami bawiła się na hucznych urodzinach Roberta, a teraz świętuje własne. Dokładnie 7 września trenerka skończyła 33 lata. W social mediach spływają życzenia urodzinowe od fanów oraz zaprzyjaźnionych gwiazd. Na Instastories pojawiła się obszerna relacja ze świętowania wczorajszego dnia. Na Lewą czekała moc atrakcji, w tym impreza z tortem i balonami oraz niespodzianka, której współorganizatorką była Zofia Ślotała. 

Huczne urodziny Roberta Lewandowskiego. Anna w drapieżnej kreacji. Wrażenie robiły torty [FOTO] 

Anna Lewandowska obchodziła 33. urodziny 

Najpopularniejsza gwiazda fitnessu w Polsce pochwaliła się serią nagrań dokumentujących m.in. firmowe B-day party, które zorganizowali dla niej współpracownicy z healthy teamu. Gdy Anna weszła do ogródka, czekał na nią "tron" przystojny czarnymi balonami w kształcie liczby 33, bukiet kwiatów oraz ozdobny tort z jadalnymi perłami. 

ety
fot. Instastories:@annalewandowskahpba
errt
fot. Instastories:@annalewandowskahpba

Potem Zofia Ślotała zabrała żonę Roberta nad Wisłę, gdzie czekała na nią rywalizacja w kajakach pod okiem olimpijki Agnieszki Kobus-Zawojskiej. Lewa nie kryła zaskoczenia, ale sądząc po reakcji na Instastories zawody bardzo jej się podobały. 

errtrt
fot. Instastories:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pochwaliła się także prezentem od męża. Robert wręczył jej okazały bukiet czerwonych róż oraz złożył życzenia na swoim profilu, załączając romantyczne zdjęcie z wakacji. 

errth
fot. Instastories:@annalewandowskahpba