Zamknij

Anna Lewandowska świętuje milion followersów. Z tej okazji pokazała Klarę [FOTO]

Judyta Wanicka
17.02.2020 22:02
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska odnotowała już milion ściągnięć swojej aplikacji dietetycznej. Z tej okazji opublikowała urocze zdjęcie z Klarą. Fanki nie mogą się nadziwić, jak córka Ani i Roberta już wyrosła. 

Anna Lewandowska jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. W kilka lat udało jej się zbudować potężne imperium marketingowe pod szyldem Healthy Plan by Ann, obejmujące bloga, dietę, sklep ze zdrową żywnością, programy treningowe, linię kosmetyków, książki oraz obozy treningowe. Trenerka intensywnie rozwija również markę Baby by Ann skierowaną do rodziców. Nic dziwnego, że dość szybko na jej dietetycznym profilu stuknęło milion fanów. Żona Roberta postanowiła uczcić sukces wyjątkowym zdjęciem. 

Anna Lewandowska pokazała Klarę

Anna Lewandowska przedstawiła fanom swoją najważniejszą "motywatorkę" - 2,5-letnią Klarę. Pociecha trenerki jest dla niej największą inspiracją do działania, dlatego to właśnie ona została gwiazdą posta z okazji miliona followersów na profilu Diet Training by Ann. 

Chyba będę świętowała cały tydzień. MILION w @diet_training_by_ann. Cieszę się jak dziecko, a to mój mały motywator - napisala dumna Ania. Mała refleksja na dziś: traktuj siebie tak, jak traktowałabyś małe dziecko - dodała. 

Anna Lewandowska nie zrobiła jednak wyjątku i nie pokazała pełnej twarzy Klary. Na to trzeba będzie poczekać do momentu, aż dziewczynka sama wyrazi na to zgode - powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów trenerka. Na zdjęciu można jednak zauważyć, że dziewczynka ostatnio mocno wystrzeliła w górę. 

Ale ona już duża jest! 

Ale słodko jejku! Ta Klarcia tak szybko rośnie. 

Wow, ale Klarcia to już jest pannica. Wystrzeliła ostatnio niesamowicie. 

Rzeczywiście Klara rośnie jak na drożdżach. 4 maja skończy 3 lata. Prawdopodobnie wcześniej przyjdzie na świat jej rodzeństwo. Anna Lewandowska jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży.

Zagłosuj

Ćwiczysz z Anną Lewandowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw