Zamknij

Anna Lewandowska świętuje pierwszy miesiąc życia Laury. Pokazała rozczulające zdjęcie [FOTO]

08.06.2020 14:02
Anna Lewandowska świętuje pierwszy miesiąc życia Laury. Pokazała rozczulające zdjęcie
fot. Face to face/ Reporter/ East News

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Trenerka świętowała niedawno pierwszy miesiąc życia młodszej córeczki - Laury. Z tej okazji pokazała na Insta Stories rozczulające zdjęcie.

Anna Lewandowska świętuje pierwszy miesiąc życia córeczki Laury. Opublikowała uroczy kadr [FOTO]

Anna Lewandowska jest mamą dwóch córeczek: Klary i Laury, która przyszła na świat na początku maja. Anna Lewandowska świętowała niedawno pierwszy miesiąc życia Laury. Z tej okazji pokazała rozczulające zdjęcie na Instastories. Lewandowska zamieściła zdjęcie stópek obu córeczek: "Klary i Laury.

Trenerka cieszy się macierzyństwem i chętnie pokazuje obie córki w mediach społecznościowych, oczywiście tak, aby nie było widać ich twarzy.

lewan_stopy
fot. Instagram.com/ Anna Lewandowska

Anna I Robert Lewandowscy szczęśliwymi rodzicami dwóch córek

Drugi poród w przeciwieństwie do pierwszego, przebiegł szybko i bezboleśnie. Lewandowska mówiła w wywiadach, że  trwał  jedynie 30 minut. Pierwszy poród, gdy Anna Lewandowska wydawała na świat Klarę, był z kolei bardzo trudny. Mówił też o tym Robert Lewandowski.

"Byłem niesamowicie zmęczony, stojąc z boku, dlatego jestem pełen podziwu, że Ania to wytrzymała. Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc, bezradność. Facet się stara, ale wie, że nic nie może zrobić. A kolejne godziny mijają, kobieta cierpi. Szczególnie, gdy poród trwa tak długo.." - mowił Robert Lewandowski w rozmowie z "Faktem".

Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek, które są ich oczkiem w głowie. Choć Robert jak i Ania odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach, wielokrotnie podkreślali w wywiadach, że rodzina jest dla nich numerem jeden.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl