Zamknij

Anna Lewandowska szokuje zmianą. Jest nie do poznania! Pasuje jej taki wygląd? [FOTO]

25.02.2021 14:33
Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Anna Lewandowska wypróbowała popularny filtr upiększający, który chętnie używają gwiazdy Instagrama. Trenerka spojrzała na swoją twarz po retuszu i zdębiała. Nawet ona nie mogła siebie poznać. 

Anna Lewandowska uchodzi za amatorkę naturalnego piękna. Choć internauci wielokrotnie podejrzewali, że trenerka poprawiła sobie to i owo w twarzy, nigdy nie znaleziono dowodów na jej operacje plastyczne czy ostrzykiwanie wypełniaczami. Trenerka lubi za to poprawiać wygląd za pomocą makijażu. Prawdopodobnie nie stroni też od retuszowania zdjęć, co niejednokrotnie wytykano jej na Instagramie. 

Gwiazda fitnessu podchodzi jednak do krytyki z dystansem, a najlepszym przykładem na to, że mocne przerabianie zdjęć nie jest jej domeną jest selfie zamieszczone na Instastory. Anna postanowiła zabawić się filtrem upiększającym i sprawdzić, do jakiego stopnia popularna aplikacja może zmienić wygląd twarzy. Efekt był porażający i przestraszył nawet samą Lewą. 

Anna Lewandowska wyretuszowała brzuch? Zdradziło ją zdjęcie Roberta [FOTO]

Anna Lewandowska zmieniła twarz filtrem upiększającym 

Mnóstwo celebrytek uwielbia stosować filtry, by podrasować wygląd przed publikacją zdjęć w sieci. Niestety nierzadko retusz działa w drugą stronę i zamiast dopomóc urodzie, kompletnie ją maskuje. Przekonała się o tym Anna Lewandowska, gdy nałożyła popularny filtr na swoje zdjęcie. Gwiazda momentalnie zmieniła się w typową instagirl z wielkimi ustami, wyszczuplonym nosem, jasnymi tęczówkami i firanką długich rzęs. 

OMG, mocne są te filtry - przeraziła się Lewa. 

Nowy wygląd raczej nie przypadł jej do gustu. Ale przecież na Instagramie jest mnóstwo entuzjastek tego typu filtrów. Patrząc na zdjęcie Anny Lewandowskiej można sobie jedynie wyobrazić, jak bardzo przekłamane muszą być ich zdjęcia. 

Małgorzata Rozenek skrytykowana za przerabianie zdjęć. W końcu pokazała się bez filtra [FOTO]

anna lewandowska 2
fot. Instastory:@annalewandowskahpba