Zamknij

Anna Lewandowska tańczy tuż przed porodem. Zabawne nagranie jest hitem Instagrama [WIDEO]

Judyta Wanicka
23.04.2020 10:29
Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska opublikowała wideo, w którym tańczy z olbrzymim brzuszkiem. Zabawny filmik trenerki został odtworzony ponad pół miliona razy w ciągu kilkunastu godzin.

Anna Lewandowska tańczy w zaawansowanej ciąży

Anna Lewandowska lada moment urodzi drugie dziecko. Do rozwiązania zostały zaledwie tygodnie. Mimo to trenerka nie traci energii do działania i cały czas odbywa treningi. Ostatnio opublikowała zabawne wideo, w którym tańczy z olbrzymim brzuszkiem do hitu Shakiry. Krótki filmik z gładzącą imponujące krągłości Anną Lewandowską zrobił furorę na Instagramie. Wideo wyświetlono już ponad 540 tys. razy w ciągu kilkunastu godzin.

O ja Cię! Anka! To będzie najbardziej wysportowane niemowlę na świecie - skomentowała Małgorzata Kożuchowska. 

Jeju! To już zaraz! - przejęła się Maffashion. 

Kiedy urodzi Anna Lewandowska? 

Anna Lewandowska jest już w 9. miesiącu ciąży. Dokładny termin porodu nie jest znany, ale mówi się, że rozwiązanie ma nastąpić na przełomie kwietnia i maja. Niedawno fanki dostrzegły, że brzuszek gwiazdy jest już bardzo nisko, co jak wiadomo, zwiastuje rychły poród. Płeć dziecka Anny i Roberta Lewandowskich na razie pozostaje tajemnicą. Będzie to druga pociecha pary sportsmenów. 4 maja 2017 roku przyszła na świat Klara. 

Anna Lewandowska wreszcie pokazała twarz Klary w całej okazałości. Dziewczynka jest urocza [FOTO]

RadoZET.pl/jw