Zamknij

Anna Lewandowska tańczy w ciąży. Fani podzieleni: "Nie wypada w tym stanie"

Sylwia Wamej
03.03.2020 13:26
Anna Lewandowska
fot. Viphoto/East News

Anna Lewandowska opublikowała na InstaStories krótkie wideo, na którym zmysłowo tańczy. Fani są jednak podzieleni co do materiału udostępnionego przez żonę Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska tańczy w zaawansowanej ciąży. Fani podzieleni

Anna Lewandowska opublikowała na InstaStories krótkie wideo, na którym w zaawansowanej ciąży tańczy zmysłowy taniec do latynoskiej muzyki. Jak się okazuje, ten pomysł nie do końca spodobał się jej fankom, które były mocno podzielone co do występu Lewandowskiej. Nagranie pojawiło się na fan page'u Anny Lewandowskiej - "Lewandowska fanpage". "Nie wypada w tym stanie", "co to ma być, masakra", "masakra", "ale co co chodzi"? - zastanawiali się fani.

screenshot-v.wpimg.pl-2020.03.03-23_50_58

Anna Lewandowska tym wideo być może chciała trochę rozruszać fanów. Gwiazda już niebawem po raz drugi zostanie mamą. Anna i Robert Lewandowscy wychowują już wspólnie 2-letnią córkę Klarę. Anna Lewandowska do tej pory nie zdradziła płci dziecka.

Anna Lewandowska o drugiej ciąży

Jak mówiła Anna Lewandowska w jednym z wywiadów, druga ciąża była dla niej i Roberta radosną niespodzianką.

"Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann! [...] - powiedziała w wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW