Zamknij

Anna Lewandowska tęskni za Robertem. Pokazała wzruszające zdjęcie

20.08.2020 19:54
Anna Lewandowska Robert Lewandowski
fot. Adam Jankowski/Reporter/East News

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie rozczulające zdjęcie z córkami. Trenerka oraz jej dwie pociechy: Klara i Laura, bardzo tęsknią za Robertem Lewandowskim, który musiał je opuścić przed finałem Ligi Mistrzów.

Anna Lewandowska regularnie prowadzi swoje media społecznościowe. Profil trenerki na Instagramie na ten moment obserwuje ponad 2,8 mln osób, a liczba ta nieustannie rośnie. "Lewa" dzieli się z internautami przede wszystkim planami ćwiczeń, zdrowymi przepisami, radami na temat aktywności fizycznej oraz macierzyństwa. Ostatnio żona Roberta Lewandowskiego zdecydowała się jednak pokazać bardzo prywatne, rozczulające zdjęcie.

Ania pokazała zdjęcie, na którym widać ją wraz z dwoma ukochanymi córkami: starszą Klarą i młodszą Laurą. Dziewczynki przytulają się uroczo do mamusi, która obdarza je całusami. Na pięknej fotografii brakuje tylko taty. Robert Lewandowski musiał opuścić najbliższych na kilka dni ze względu na zbliżający się wielkimi krokami finał Ligi Mistrzów. Drużyna piłkarza, Bayern Monachium, zmierzy się na ostatnim meczu z francuskim PSG.

Zobacz także: Anna Lewandowska w odważnej stylizacji na wybiegu dla modelek. Pojawi się w "Top Model"

Anna Lewandowska opublikowała poruszające zdjęcie z córkami

Anna Lewandowska nie bez powodu opublikowała tego typu zdjęcie. W opisie zdradziła, że razem z córkami tęskni w tym czasie za Robertem.

- Bardzo tęsknimy za Tobą tatusiu - napisała Lewa pod zdjęciem.

Oczywiście to nie pierwszy raz, gdy Robert Lewandowski musiał rozstać się z rodziną na jakiś czas. Obowiązki zawodowe piłkarza oraz jego małżonki często zmuszają ich do wyjazdów. Fani w komentarzach okazują wsparcie Lewandowskiej i podkreślają, że kibicują jej ukochanemu w walce o zwycięstwo.

- Już niedługo Robert wróci!

- Jeszcze trochę i tata wróci po wygranym finale.

- Taki mąż i tata to wielka duma!!!

- Duma rozpiera - czytamy w komentarzach.